Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek is így van a mai...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is így van a mai lányokkal?

Figyelt kérdés

Szerintem teljesen igaz.... Állandóan így járok a külsőm miatt.. Minden egyes lány elutasít, akivel ismerkedni szeretnék, pedig kedves vagyok.... Amikor meg kihasználják az adott lányokat, akkor meg panaszkodnak, hogy nincs egy normális fiú sem... (Tisztelet a kivételnek, ha egyáltalán van olyan..) 19/F


[link]



2016. jún. 13. 09:36
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
70%
Eléggé dumbós volt ő is:D De nagy dumás, vicces és magabiztos.
2016. jún. 13. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 A kérdező kommentje:
Persze... Majd, ha nekem is lesz egyszer barátnőm, akkor majd elhiszem... Messziről jött ember bármit mondhat...
2016. jún. 13. 10:58
 13/31 anonim ***** válasza:
60%
Akkor ne hidd el:) Ha nem lenne igaz akkor is jobban járnál ha elhinnéd, mert talán motiválhatna, de ha depizni akarsz és eleve elrendeltetettnek venni a dolgot, akkor nyugodtan:D
2016. jún. 13. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 A kérdező kommentje:
A valóság más..... A tényeknek hiszek, nem annak, amit írnak/mondanak....... Majd, ha egy lánynak végre kellek, aki járni is szeretne velem, akkor elhiszem..
2016. jún. 13. 11:09
 15/31 A kérdező kommentje:
Mutass már be annak a lány ismerősödnek, aki (Állítólag) egy elálló fülű sráccal járt... Megpróbálnék vele ismerkedni, ha majd összejön velem, akkor belátom, hogy igazad volt.. Privátban elküldhetnéd a lány ismerősöd facet.. Már nagyon kíváncsi vagyok rá...
2016. jún. 13. 11:11
 16/31 anonim ***** válasza:
84%
akkor fetrengj az önsajnálatban és maradj egyeedül
2016. jún. 13. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 A kérdező kommentje:
írtam, hogy linkeljétek be annak a lánynak a facet, akinek elálló fülű barátja volt... Mikor kapom a linket?.... ha annyira létezik az a lány, akkor belinkelhetnétek a facet.. Vagy nem létezik?...
2016. jún. 13. 11:35
 18/31 A kérdező kommentje:
Valahogy sejtettem, hogy csak kitaláció az egész..
2016. jún. 13. 11:35
 19/31 anonim ***** válasza:
3%

Ne hallgass a sok nyomorult kamusra. :D


A mai "nők" csak a pénzes és az adónisz külsejű csávókkal jönnek össze.


Az átlagos és csúnya férfiak senkinek sem kellenek.

2016. jún. 13. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
12%

Melyik szerencsétlen "nő" pontozott le? :DD


Úgyis igazam van, legalább magatoknak ne hazudjatok már. :D

2016. jún. 13. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!