Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Úgy érzem ez az én hibám, de...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem ez az én hibám, de ő azt mondja nem így van. Szerintetek?

Figyelt kérdés
A barátommal távkapcsolatban vagyunk, ezért jobb esetben hétvégente ha tudunk találkozni, de eddig meg tudtuk oldani és ki is tartunk mert nagyon szeretjük egymást. Szóba jött az,a továbbtanulás, és így az is, hogy mivel amilyen szakra ő szeretne menni, az a tőlem 25kmre levő nagyvárosban is elérhető, ugyanugy mint ahol lakik. Eldöntötte, hogy ide akar jönni azért, mert így majdnem minden,nap együtt lehetnénk, és talán még a közös élet is szóba jön egy kis idő múlva.(én is arra a főiskolára jelenkeztem, csak másik szakra) A probléma, hogy úgy gondolta, ha elmondja a szüleinek, ők megpeóbálnák erről lebeszélni, ezért inkább nem mondta el nekik, ugy hozott végleges döntést. A szülei nagyon kiakadtak rá, azt is mondták neki, nem támogatják többé és én sem mehetek oda. Ezek szerint megutáltak engem? Ugy érzem ez az én hibám... nagyon szeretjük egymást, nekem ő az igazi, és elmondása alapján én is neki. Vele akarok élni, ő a mindenem, ps sosem akartam magam megutáltatni a szüleivel. Ugy érzem az egész családja ellene van de én kész vagyok öt megvédeni.

2017. júl. 10. 12:37
 1/4 anonim ***** válasza:
66%
Ez nem a te hibád, az ő döntése volt, hogy elmondja e vagy sem. Az viszont nehéz helyzet, hogy így kiakadtak rád is, szerintem várj egy kicsit amíg megnyugszanak, aztan próbálj meg beszélni velük.
2017. júl. 10. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Csak nincs így "képem" odamenni hozzájuk. Nem tudom, mennyire látnának igy szívesen a szülei
2017. júl. 10. 13:00
 3/4 schwagy ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2017. júl. 10. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én 19, a barátom 21
2017. júl. 10. 15:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!