Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Azt akarom, hogy becsüljön de...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt akarom, hogy becsüljön de nem teszi meg az én hibám? 19l

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy sráccal aki 24 éves, tényfeg külsőre is, jellemére is nagyon bejött.


Soha nem gondoltam volna, hogy olyan mint isten ostora kb ez most lehet vicces, de tényleg ezt érzem mintha rajta keresztül verne valami ember feletti erő.


Eddig komolytalan kapcsolataim voltak, mindegyik kapcsolatból én léptem ki. Viszont amióta vele voltam sokszor nem tudok magamon se kiigazodni. Amik voltak vele jó percek azok nagyon jók és felejthetetlenek voltak, amúgy meg csak folyamat alázott elmondott mindennek,kidobott többször is..majd most is és lelépett egy másik lánnyal legalábbis azt hiszem. Az összes barátomat ELLOPTA , de komolyan meg a barátaim is ellenem fordultak vele bulizhatnak, iszogatnak a csajok stb.


Többször szerelmet vallot nekem, és tényleg elhittem. Elég nehéz személyiség vagyok sokat drámázok stb de ez azért durva.


Az egész várost ellenem fordította...mindenki elmond minden utolsónak.


Közben már nem szeretem, de valamikor meg hiányzik ezek ellenére is...mivan velem ? Amikor azt mondom végleg elengedem akkor elkezdődik megint valami..


2017. jún. 11. 21:04
 1/3 anonim ***** válasza:

Figyelj, dobd ki. Tudom, nehéz, tudom, hiányzik majd, de most őszintén. Megéri? Megéri, hogy így bánjon veled, amikor biztos vagyok benne, hogy egy intelligens, kedves, aranyos lány vagy, aki sokkal többet érdemel. Ott rontottad el, hogy már nem dobtad ki hamarabb. Engedd el a kezét és találj valaki sokkal-sokkal jobbat.

Szedd össze a méltóságod, szakíts és lépj tovább. Sok sikert. :)

2017. jún. 11. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

bocsánat kérek, de ebben az esetben egy hülye liba vagy

leírtad, hogy hogyan bánik veled. Szerinted ez normális?

Szerinted meddig mehet ez így? Szerinted így bánik egy pasi a barátnőjével akit szeret és tisztel?

Nézz másik pasi után, mert ez a srác csak játszik veled!

2017. jún. 11. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Csak egy újabb dráma sok közül, napi 100 ilyet kiírnak.
2017. jún. 11. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!