Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az én hibám lenne?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az én hibám lenne?

Figyelt kérdés

Még nem volt senkim, és akárhova nézek csak párokat látok. Nem nézek ki rosszul, sportolok, szóval nem vagyok kövér, sokan mondták, hogy szép arcom van, de mindig annak jövök be, aki nekem egyáltalán nem. Mondjuk elég válogatós vagyok, de kezd idegesíteni, hogy nem jön össze a dolog.

15/L


2017. okt. 14. 10:18
 1/4 anonim válasza:
Dehogy a te hibád. Ne hibáztasd magadat ilyen miatt. Próbálj jobban ismerkedni és legyél nagyon nyílt. Így könnyebb ismerkedni és nagyobb az esély arra, hogy megismersz egy olyan fiút aki neked is bejön és neki is te. Kitartást ❤️:D
2017. okt. 14. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez így szokott lenni.. Aki neked tetszik annak nem tetszel.És akinek tetszel az meg neked nem tetszik..De hidd el, hogy lesz olyan is akinek tetszeni fogsz és az a valaki is neked.. Idő, és türelem kérdése
2017. okt. 14. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
képet küldesz?
2017. okt. 14. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is 16evesen volt az elso kapcsolatom, ugyan ez volt/van velem is, tudom nagyon szar, de varni kell, jarj programokra,vagy/es pl instagrammon keresgelj stb. Ne aggodj nem maradsz le semmirol.
2017. okt. 14. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!