Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mi lehet a hibám? :D

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi lehet a hibám? :D

Figyelt kérdés
Szóval, a helyzet az, hogy megfogant bennem a kérdés, miszerint, amikor bulizni vagyok, nem nagyon jön össze egy csaj sem. Kicsit leírom magam, hogy jobban el tudjatok képzelni: közép termetű barna, rövid hajú srác vagyok szemüveggel,sokan mondják, hogy helyes vagyol, felettébb elegánsan öltözöm minden nap, jól tanulok, szabadidőmben nagyon szeretek túrázni, enni. Humorosnak mondanak. Viszont a rossz tulajdonságomnak tartják sokan és sokan sznobnak hívnak amiatt, mert visszafogott vagyok, és nagyon megválogatom, kivel beszélgetek. Sokszor ítélek külső alapján is. Szóval, ennek tudatában ki mire tippelne, miért nem akar egy lány sem többet egy buliban? Amiatt a kis rossz tulajdonságom miatt? Esetleg nem tetszik nektek az elegáns stílus?:D 17/F

2016. okt. 25. 23:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Próbálj meg nyitottabb lenni. Lehet, hogy az elegáns stílusod miatt kicsit karótnyeltnek néznek.
2016. okt. 25. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az a hibád, hogy valójában nem is érdekel téged a válasz, csak kérdezni akartál valamit. Ha komolyan gondolnád, akkor hanyagolnád a ":D" használatát.
2016. okt. 26. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
nem sznob vagy hanem tuskó. van különbség.
2016. okt. 26. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Elmeséled miért vagyok tuskó?
2016. okt. 26. 10:39
 5/8 anonim ***** válasza:
az a baj hogy még kisfiú vagy és nem a korod miatt hanem a viselkedésed meg a stilusod miatt
2016. okt. 26. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
nem mesélem el miért vagy tuskó. leírtad.
2016. okt. 26. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Azért kapom az ívet rendesen a gyakoris nagyöregektől :D
2016. okt. 26. 13:48
 8/8 anonim ***** válasza:
Az is lehet, hogy az elegáns külső és a visszafogottság beképzeltséget sugall.
2016. okt. 27. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!