Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek ez változni fog?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez változni fog?

Figyelt kérdés
Irtózok a gondolattól, hogy valaha is kapcsolatban éljek, mert nem bírnám elviselni, hogy valakihez alkalmazkodni kell meg sokat beszélgetni vele, stb. Nem akarom felvenni a cuki, gyenge csaj szerepét akit ölelgetni meg puszilgatni kell, sétálni vele a parkban meg ilyenek.. Egyszerűen magamnak való vagyok, olyan megnemértett emberke. Sok hobbym van, de lehet ezek túlzottan is lekötnek. A lényeg, hogy barátaim azok vannak, de tőlük is tartok egy 10 lépéses távolságot és csak azért vannak, hogy megnézzek velük a moziba egy új filmet, vagy jöjjenek velem valahová, ahová nem jó egyedül.

2016. nov. 2. 15:40
 1/5 A kérdező kommentje:
Kifelejtettem, hogy 17 éves lány vagyok.
2016. nov. 2. 15:41
 2/5 anonim ***** válasza:

Biztosan változni fog, amikor megérsz rá. Ne siettesd azért az időt, úgyis rohan!

A cuki, gyenge csaj szerep nem neked való. Neveld magad határozott, erős jellemű emberkévé, aki tisztában van az értékével!

2016. nov. 2. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat!
2016. nov. 2. 17:34
 4/5 anonim válasza:
Mindenkeppen jol jonne neked egy legjobb baratno aki szinte olyan terneszetu mint te! Szerintem ez biztos hogy valtozni fog de engedd hogy szeressenek!😊
2016. nov. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 NudliHercegnő ***** válasza:
Én sosem vallottam magam nőiesnek, de le sem tojhatnám jobban:D Azért vagyok párkapcsolatban, mert jól érzem magam benne, és nem játszom ennek a kedvéért semmilyen szerepet sem.
2016. nov. 3. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!