Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit akarhat? Meg tud változni?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akarhat? Meg tud változni? Segítseteeeeek!

Figyelt kérdés

Tehat ven egy fiu akit szeptemberben ismertem meg .. Akkor nem sokat beszeltunk aztan oktoberben beszeltunk es aztan megint nem es november kozepe fele elkeztunk komolyabban beszelni es igy szoba jott egy talalkozas.

Amikor kozeledett a talalkozas egyre jobban azt vettem eszre hogy nem erdekli. Ezert lemondtam. Ra 2 honapra lett baratnoje es amig nem szakitottak addig nem is keresett de az nap amikor baratnoje dobta ot azonnal ram irt. Utana megint nem.

Tegnap ismet elkezdtunk beszelni de en a beszelgetest igy kezdtem hogy elmondtam neki a problemaim ( marmint pl hogy nem keres es hogy csak akkor vagyok jo ha mar ninc senkire irnia stb...) szavaibol ugy vettem hogy megertette ... Aztan azt mondta hogy nagyon tetszik neki hogy ilyen jol latom es hogy igazam van.


Lehet hogy tetszett neki amiert kimondtam a problemaim? Most megbizik bennem? Es talalkozzak vele ? (Jovohetvegere randira hivott)

Egyebkent pont most irta hogy most lep le harmadjara munka kozben hogy irni tudjon .. Allitasa szerint csak en vagyok .... De meg nem bizok benne ujra ... Meg tud valtozni?


Amugy en tudom hogy nem vagyok szerelmes csak egyszeruen erdekel nagyon a tarsasaga, megismernem milyen eloben.

Baj hogy nem vagyok szerelmes ?


Bocsanat hogy hosszu lett :) de elore koszi a valaszokat :)



2016. jún. 8. 18:29
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Egyebkent o 19 en 16
2016. jún. 8. 18:31
 2/11 anonim ***** válasza:

Szerintem talákozzatok:) Aztán majd eldőlik.

Így látatlanban azt mondanám, hogy egy kicsit biztos tetszel neki, elvégre ha nem, akkor nem írna akkor sem amikor van rá ideje:)

Hajrá!

Am hány évesek vagytok?

2016. jún. 8. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
addig örülj amíg nem vagy szerelmes. mielőtt össze jössz valakivel előtte ne legyél szerelmes. amúgy meg szerintem ebben a korban nagy ez a korkülönbség, és szerintem egy 18 éves fiú mást akar egy kapcsolatban mint egy 16 éves lány
2016. jún. 8. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Uhh, bocs már leírtad:) Közben írtam...

#2 vagyok

2016. jún. 8. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Koszi az eddigi valaszokat :)

Hat igazibol nekem mondta hogy o meg szuz, szoval hiaba idosebb ha eddig birta akkor talan meg birja egy ideig nem ? :/

Kohetnek meg valaszok :))

2016. jún. 8. 18:48
 6/11 anonim ***** válasza:

Én nem lennék olyan hülye, hogy egy ilyennel elmenjek randizni......


Beismerte,hogy csak akkor vagy jó neki, ha nincs más. Ez neked nem megalázó???!

Ne haragudj, de a buksidban semmi értelem nincs...

2016. jún. 8. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Dehogy iis !! :D ezek szerint rosszul irtam le a kerdest :D !!! Azt ismerte be hogy hulye hogy nem irt meg ilyenek :D amugy azota rendszeresen beszelunk es latom hogy valtozik :) ha nem is sokat de tudom hogy torekszik :)) talalkozok vele es majd ott eldolik :)
2016. jún. 10. 15:41
 8/11 anonim ***** válasza:

#7:

" Ra 2 honapra lett baratnoje es amig nem szakitottak addig nem is keresett de az nap amikor baratnoje dobta ot azonnal ram irt. Utana megint nem. "

Tök mindegy. Ezen nincs mit szépíteni. Bunkón és viselkedett veled és nem törődött veled, csak akkor vagy jó, ha nincs barátnője. Ez nem helyes viselkedés...... Találnál jobbat is, de...... mindegy. Téged tényleg nem az eszedért szeretnek.

2016. jún. 10. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Koszonom :D

Meg az anyjanak is be akar mutatni mar jovoheten pedig akkor talizunk eloszor :D ma 3x volt az oldalon mert allandoan lajkol minden nap es meg telefonon is beszelunk !! Tenyleg jo ember ismero vagyok...nem veletlenk kuldtemel ... Es torekszik tenyleg !!! Semmi nyalas szoveg mint regen ..regen allandoan smileyztunk csak mert nem volt tema ..es most mar allandoan neszelunk !!! Latszik hogy kezd erettebb lenni ..ha en nem is ..de ezek nagyon torekvesre utalnak !!

2016. jún. 10. 23:55
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha ennyire szilárdan ez a véleményed, hiába ír mindenki mást, mi a kérdés?
2016. jún. 14. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!