Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit akarhat? Meg tud változni?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akarhat? Meg tud változni? Segítseteeeeek!

Figyelt kérdés

Tehat ven egy fiu akit szeptemberben ismertem meg .. Akkor nem sokat beszeltunk aztan oktoberben beszeltunk es aztan megint nem es november kozepe fele elkeztunk komolyabban beszelni es igy szoba jott egy talalkozas.

Amikor kozeledett a talalkozas egyre jobban azt vettem eszre hogy nem erdekli. Ezert lemondtam. Ra 2 honapra lett baratnoje es amig nem szakitottak addig nem is keresett de az nap amikor baratnoje dobta ot azonnal ram irt. Utana megint nem.

Tegnap ismet elkezdtunk beszelni de en a beszelgetest igy kezdtem hogy elmondtam neki a problemaim ( marmint pl hogy nem keres es hogy csak akkor vagyok jo ha mar ninc senkire irnia stb...) szavaibol ugy vettem hogy megertette ... Aztan azt mondta hogy nagyon tetszik neki hogy ilyen jol latom es hogy igazam van.


Lehet hogy tetszett neki amiert kimondtam a problemaim? Most megbizik bennem? Es talalkozzak vele ? (Jovohetvegere randira hivott)

Egyebkent pont most irta hogy most lep le harmadjara munka kozben hogy irni tudjon .. Allitasa szerint csak en vagyok .... De meg nem bizok benne ujra ... Meg tud valtozni?


Amugy en tudom hogy nem vagyok szerelmes csak egyszeruen erdekel nagyon a tarsasaga, megismernem milyen eloben.

Baj hogy nem vagyok szerelmes ?


Bocsanat hogy hosszu lett :) de elore koszi a valaszokat :)



2016. jún. 8. 18:29
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Mar mindegy :) taliztam vele tegnap es tegnap elott pedig csak most szombaton lesz a tali :D !! Nagyon aranyos figyelmes es semmi nem volt :) csak siman beszelgettunk mint a ketszer 4-4 orat :)

Mindig eljatsza hogy megsertodik es egyszer mondta hogy ha a szemembe nez nem bir haragudni :D

Ugyan ezt eljatszotta es mondtam neki tok komolyan hogy akkor nezzen a szemembe :) ezek utan teljesen zavarba jott es elpirulva elfordult nevetni :D megegyszer megprobalt a szemembe nezni es ugyan ezt csinalta majd kiakadt hogy ez nem fer :D nagyon aranyos :)

2016. jún. 14. 18:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!