Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ez fog változni? Vagy ez...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez fog változni? Vagy ez mindig így lesz?

Figyelt kérdés

A barátommal már majdnem 1 éve vagyunk együtt. És azt érzem, hogy birtokol engem. A kapcsolatunk elején, mindent meg engedett. Most olyan szinten vagyunk, hogy semmit nem csinálhatok. Nem festhetem ki magam, nem mehetek sehová sem a barátnőimmel. Suli után , egyből haza kell jönnöm, nyáron nem vehetek fel rövid nadrágot. Fbn nem beszélhetek a fiú barátaimmal. Szerintetek ez fog változni ? Vagy ez nem is birtoklás ? Vagy mi ez ? Azt mondja hogy ez mind azért van mert féltékeny. Távkapcsolatban élünk. 1 hónapban 1x találkozunk, és azt mondja hogy ha csak ő neki akarok tetszeni, akkor miért festeném magam mindennap ? Azt mondja, hogy akkor megértené, hogy ha mindennap találkoznánk. Akkor elhinné azt, hogy csak ő neki akarok tetszeni. De, így nem. Szerintetek, ha többet fogunk tudni találkozni, akkor ez fog változni , vagy ez örökké így marad ?


F/17

L/17


2016. márc. 5. 17:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez beteges. És nem fog változni.
2016. márc. 5. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ez birtoklás!!! De még milyen!

Ráadásul alattomosan úgy van beállítva, mintha neki lenne igaza.

Hogy szeret ő téged, ha megtilt ilyen apavető dolgokat például, hogy suli után elmehess valahova. Hogy szeret, ha ennyire nem bízik benned?

Azonnal szakíts vele, még az előtt miután jobban elfajulnak a dolgok!!!

Ne hagyd senkinek, higy ezt tegye veled!

15/L

2016. márc. 5. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Bocsi telóról voltam😂

*alapvető

*az előtt

2016. márc. 5. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem ez nem fog változni

Dob ki francba ezt a kis csávót az ilyen nem érdemel meg

2016. márc. 5. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
De, az a legrosszabb, hogy én sem bízok ő benne. Nem engedem őt ki a haverjaival, ha meg el megy mondjuk boltba, akkor meg kérem őt hogy csináljon ott egy képet, mert nem hiszem el neki, hogy ott volt. És ha elküldi a képet, akkor elhiszem. Én sem engedem, hogy lány barátjaival írjon fbn. Szóval épp úgy én sem engedek neki semmit, ahogy ő sem nekem.
2016. márc. 5. 17:55
 6/8 anonim ***** válasza:
Ez egy rossz kapcsolat aminek véget kell vetni
2016. márc. 5. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Istenem mégis miféle pár vagytok ti?

Bizalom emberek

2016. márc. 5. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem meg pont egymásra találtatok :DD

De most komolyan...bizalom? Ismeritek?

2016. márc. 5. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!