Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Nektek mennyit számít hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek mennyit számít hogy mit gondolnak a haverjaid, lány barátaid, testvéreid a barátnődről?

Figyelt kérdés
Ha pl.: Nem 10/10-es a csaj,tesód és még a haverjaid szerint is inkább hanyagold, akkor inkább nem is jönnétek össze a kiszemeltel?

2016. júl. 29. 09:10
1 2 3
 11/22 Chriss025 válasza:
100%
Szia! Nekem nem igazán volt barátnőm. De engem nem èrdekelne, hogy mit gondolnak róla mások, csakis az szamít, hogy mit gondolsz róla te. Ha szeretitek egymást ès jól èrzitek magatokat együtt akkor ne se törödj azon, hogy mások mit is gondolnak.Lehet irigysèg is... Szóval nr törödj mások vèlemènyèvel. Remèlem segítettem:) 14/f
2016. júl. 29. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 Chriss025 válasza:
87%
Utolsó vagyok. Huh bocsi teljesen nem olvastam el a kèrdèst :) De azt tudom hozzá fűzni, hogy amit te èrzel azt cselekedj. Ès ne mások vèlemènyèt nèzd, csak is az számít, hogy mit gondolsz te arról a lányról :)
2016. júl. 29. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
A szeretteim véleménye mindig számít, de ez esetben nem befolyásolna.
2016. júl. 29. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
Inkabb a belso tulajdonsagaira vonatkozo kritikakat hallgatom meg. Ha az osszes baratom,es a szuleim(nagyon jo a kapcsolatom veluk) is azt mondjak,hogy szerintuk gaz van a sraccal,akkor elgondolkodom,hogy van-e benne igazsag. De nyilvan,ehhez nem eleg egy-ket ember rosszindulatu megjegyzese.
2016. júl. 29. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%

Itt két dolog van:

- ha olyat mondanak, hogy "csúnya hozzád", stb - vágd kupán őket. Nem az ő barátnőjük.

- ha valami rossz tulajdonságára figyelmeztetnek, azon viszont gondolkozz el.

2016. júl. 29. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Köszi srácok, és csajok! ╰( ̄▽ ̄)╭
2016. júl. 29. 13:50
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
Hát engem pont ilyen miatt dobtak.. A barátai lebeszélték rólam. L
2016. júl. 29. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%

utolsó, ennek örülnöd kéne.

aki ennyire befolyásolható, az nem jó semmire.

2016. júl. 29. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Ketté kellene választani a reakciókat.Akinek csak a külseje nem tetszik, azzal nem törődnék, mert te érzed,hogy mit vált ki belőled, akár csúnya, akár nem. De ha már a belső tulajdonságaira mondanának valamit, azt megfogadnám, legalábbis igyekeznék meggyőződni róla, hogy igaz-e, hogy például téged nem szeret, vagy nem elég megbízható, nincs érdeklődési köre, vagy más,mint a tied. Ez például a legfontosabb. Ezekre odafigyelnék.
2016. júl. 30. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
Srácok, azaz igazság hogy nekem sem jön be annyira... Xddd
2016. júl. 30. 16:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!