Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Van egy lány, akit szeretek....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sterling450 kérdése:

Van egy lány, akit szeretek. Bevalljam-e neki? Komplikációk lent.

Figyelt kérdés
Az osztályomba járt egy lány, akivel mindig is jóban voltam, de nemrég rájöttem hogy szeretem. Nem tudom, hogy az érzés kölcsönös-e. Most, hogy elmegy egy másik suliba, nem tudom hogy elmondjam-e neki az érzelmeimet. Tanácsokat kérnék!

2016. júl. 27. 22:43
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mond el, nem vesztessz vele semmit. Próbáld meg
2016. júl. 27. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Semmit nem vesztesz! Hajra😀
2016. júl. 27. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Mondd el. Ha kölcsönös, akkor jó, tartjatok a kapcsolatot. Ha nem az akkor sincs semmi, úgysem látod többet :D Nincs mit veszteni. Hajrá!
2016. júl. 27. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Aki mer, az nyer, tudod! ;D Úgyhogy hajrá, próbáld meg mindenképp! Ha meg ő nem úgy érez irántad, biztos jól fog azért esni neki, rosszat nem teszel vele. És a későbbiekben úgyse nagyon fogsz vele összefutni már, úgyhogy kellemetlenségek se nagyon adódhatnak miatta. Szóval nyugi, és csináld! :)
2016. júl. 27. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mondd már meg neki,ne legyél töketlen! Legyél tökös csávó, és valljad be neki, veszteni ezzel nem veszthetsz, csakis nyerhetsz szerintem!! Hát mi van pl, pajti, ha te is tetszel neki, és úgy gondolja, hogy esetleg akár lehetne is belőle valami? De ha nem próbálkozol, hát "aki nem játszik az nem is nyer", ezt hallottam valahol.
2016. júl. 27. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Elmesélek egy történetet neked kedves Kérdező. Volt egy lány, jóban voltunk, szerelmes voltam belé, ő nem tudott róla. Úgy alakult hogy félév végén kiiratkozott az iskolából. Utolsó nap, igaz hogy a barátaim noszogattak, de rávettek hogy eléálljak, és megmondjam neki. Végül kiderült hogy ő is így érzett csak nem merte elmondani. Szóval hajrá! Vesztenivalód nincsen.
2016. júl. 27. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
#6 És mennyi időt voltatok együtt? Kérdező: én a helyedben nem önteném le rögtön a nagy szeretetemmel, először elhínám valahova. Miért nem mondanám el neki, hogy "szeeerelmeees vagyoook *-*"...? 1. Ő nem szeret, nem is tetszel neki, de kihasználhat. 2. Túl sok lesz neki ez az információ egyszerre, nem tud rendesen lépni (jó esetben a kocsival sem úgy mész, hogy egyesből rögtön ötösbe) 3. gúnyt űz belőled stb... Én nem pesszimista vagyok, csupán a lehetséges bonyodalmakat szeretném felsorolni. Először csak hívd el, beszélgess vele, hátha vevő rá.
2016. júl. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Kedves legendarymaster!

5 hónapig voltunk együtt, de mivel ez egy friss történet, lehet megpróbáljuk még egyszer.

2016. júl. 28. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Csak hajrá!!!! Nincs mit vesztened! (Privi jöhet)

Írj. A fejleményekről!

2016. júl. 29. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!