Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Nektek mennyit számít hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek mennyit számít hogy mit gondolnak a haverjaid, lány barátaid, testvéreid a barátnődről?

Figyelt kérdés
Ha pl.: Nem 10/10-es a csaj,tesód és még a haverjaid szerint is inkább hanyagold, akkor inkább nem is jönnétek össze a kiszemeltel?

2016. júl. 29. 09:10
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
nekem nem számít mások véleménye
2016. júl. 29. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Remélem nem baj,hogy lányként válaszolok,de engem pont hidegen hagyna mit gondolnak a barátomról !
2016. júl. 29. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
én qrvára leszarom ki mit mond,végülis nem az övé hanem az enyém innentől kezdve semmi köze hozzá
2016. júl. 29. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi én is lányként írok.


Én másfél év alatt mindenkitől Megkaptam szinte hogy ,,inkább számíts" mert a barátokra azt mondják hogy kifejezetten ronda (mikor egyébként teljesen átlag kinézete van) de nekem eszembe nem jutna szakítani akármit is mondanak.

Tehát egyáltalán nem érdekel mások véleménye.

2016. júl. 29. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

Értem, de ha tegyük fel: az egyik barátod megszólna hogy "Nem olyan szép lány, miért vagy vele? " vagy mondjuk a tesod hogy "Tök csúnya, miért vagy vele? Jobbat érdemelnél! "

Mi lenne a Reakciótok? :D

2016. júl. 29. 09:25
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Továbbra se érdekelne. :D Nem tudom miért olyan nehéz felfogni. Ha a tesóid meg a barátaid választanak neked barátnőt akkor elég nagy baj van ott, ennyit tudok mondani. :D
2016. júl. 29. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 Givin' Answers ***** válasza:
100%

Szia!


Nem számít, neked se számítson.. Te életed, Te döntésed, hogy kivel vagy együtt. Mégis miért lenne az ő dolguk?!

Meg egyébként milyen barátaid vannak, hogy a szemedbe mondják, hogy ronda a barátnőd? .-.


A második kérdésedre válaszolva:

-Otthagynám (nem a lányt) vagy,

-Lehordanám..


Most komolyan... Mekkora szemétség már a másik barátnőjét szidni...

2016. júl. 29. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
De ha bele gondoltok, lehet hogy segíteni akarnak csak... Mert lehet jobbat érdemelnétek, és csak azért vagytok vele mert ki vagy éhezve...xd értelek titeket :D
2016. júl. 29. 09:43
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, őszintén nem az én problémám és az előbb mondtam, hogy ne érdekeljen más véleménye, de ha ilyen szinten van, akkor az is lehet, hogy a barátnődnek lenne jobb ha otthagynád. :D
2016. júl. 29. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Heló!


Itt egy dolog számít, hogy neked tetszen. Egyik ismerősömnél például volt ilyen, hgy a lány nem tetszett neki annyira, mint "kellett volna", és ez is ahhoz vezetett, hogy szakítson.

Legyünk őszinték, ha az illető lány/fiú kinézete "zavar", még ha "szereted is", akkor előbb-utóbb valami lesz ez miatt. Folytonos duzzogás önmagad felé, örökös mentegetés, esetleg kínos beszélgetés erről az érintettel...

Ha visoznt neked tetszik, akkor minden rendben ezen a téren, mondjanak bármit mások.

(bocs, nem írok olyan hölyeséget, hogy csak a belső számít, meg hasonlók)

2016. júl. 29. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!