Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? 17 l

Figyelt kérdés
A pasim apja apám régi haverja, apámmal közös vállalkozásuk is volt. Ezért nem akarja, hogy együtt legyünk. De mondtam neki , hogy nem szólhat bele az életembe! Három hónapja járunk. Persze nem érdekli amit mondok. Hétvégén kitalálták h családilag elmegyünk vacsorázni hatan. Szüleim, ő szülei, mi ketten. És apám teljesen kikelt magából, amikor csókolóztunk az asztalnál. Ordítozott, csapkodott, nagyon féltem. Pedig nem csináltam semmi rosszat, csak egy csók! Így fejezik ki az emberek a szeretetüket v nem? Anyu próbálta lenyugtatni. Aztán mindenki előtt elmondta, hogy két hónapja lefeküdtem a pasim gyerekkori barátjával egy házibulin. Azóta szakított velem a pasim, és persze én vagyok a rbanc az egesz csalad szemeben. Én mindent megosztottam eddig apámmal mert megbíztam benne es jo tanacsokat adott de ezek után nem fogok soha semmit mondani és azt kívánom hogy dögöljön meg!!! És én is meg akarok hallni! Vissza akarom kapni a! Semmi mást nem akarok! Már megbántam h megcsaltam!

2015. szept. 2. 01:09
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%

Mi legalább okosak vagyunk veletek ellentétben. :D

Kire is vagyok irigy?

-A pasidra, aki újra összejött egy ri.banccal?

-Rád, aki lefeküdtél a pasid gyerekkori barátjával?

-Apádra, akinek normális gyereket várt, de te jöttél?

?????

2015. szept. 16. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
Ezeket már átbeszéltük és mindent megbocsájtottunk egymásnak. Mindenki hibázhat a lényeg h boldogok vagyunk. És ne rbancozzál nem is ismersz!! Krvára nem ismersz! Mondtam h visszaszerzem bármi áron bármilyen eszközzel a pasimat mert ő nekem az igazi és én meg neki és vissza is szereztem !
2015. szept. 16. 21:49
 23/24 anonim ***** válasza:

Ki a fa.sz akar téged ismerni? Nekem éppen elég volt ennyit tudnom rólad RI.BANC :DD

Egy komoly kapcsolatban a másik felet nem "pasim"-nak hívjuk!

2015. szept. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Mégis kinek kell egy ilyen r1banc? Azóta remélem megpusztultál.
2018. márc. 27. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!