Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? 17 l

Figyelt kérdés
A pasim apja apám régi haverja, apámmal közös vállalkozásuk is volt. Ezért nem akarja, hogy együtt legyünk. De mondtam neki , hogy nem szólhat bele az életembe! Három hónapja járunk. Persze nem érdekli amit mondok. Hétvégén kitalálták h családilag elmegyünk vacsorázni hatan. Szüleim, ő szülei, mi ketten. És apám teljesen kikelt magából, amikor csókolóztunk az asztalnál. Ordítozott, csapkodott, nagyon féltem. Pedig nem csináltam semmi rosszat, csak egy csók! Így fejezik ki az emberek a szeretetüket v nem? Anyu próbálta lenyugtatni. Aztán mindenki előtt elmondta, hogy két hónapja lefeküdtem a pasim gyerekkori barátjával egy házibulin. Azóta szakított velem a pasim, és persze én vagyok a rbanc az egesz csalad szemeben. Én mindent megosztottam eddig apámmal mert megbíztam benne es jo tanacsokat adott de ezek után nem fogok soha semmit mondani és azt kívánom hogy dögöljön meg!!! És én is meg akarok hallni! Vissza akarom kapni a! Semmi mást nem akarok! Már megbántam h megcsaltam!

2015. szept. 2. 01:09
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
79%
Na de Maónika...miér kell ezt csináni?
2015. szept. 2. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
34%
Szerintem ez alap dolog, hogy szülők előtt pláne egy asztalnál ülve nem csókolózunk, még csak nem is csókoljuk meg egymást. Az meg, hogy apukádra ilyet mondasz, arra csak azt mondom, hogy szerelmed az életben sok lesz de apád csak egy!
2015. szept. 2. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
77%

Apád egy vadbarom, és tudod, nem kell mindig mindent mások orrára kötni.

Viszont az, hogy megcsaltad őt, szemét dolog volt. Tudod, aki szereti a barátját, annak eszébe nem jutna, még piásan sem, hogy valaki más farkát akarja érezni a lábai között.

Én csak barátodat sajnálom, mert nem ezt érdemelte. És jól tette, hogy szakított.

2015. szept. 2. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Már ezerszer megbántam, de nem tudok mit kezdeni ezzel. Akkor épp jó volt és nem gondoltam a fiúmra ezzel le is zártam, csak jól éreztük magunkat. És őszintén szólva bszott izgató volt h nem szabadna, de mégis megtesszük. Apám meg eláshatja magát. A pasim meg majd úgy is meggondolja magát, mert mondta h én vagyok álmai nője. De amíg ezt nem látja be h velem kell maradnia nem tudom mit csináljak. Megőrülök úgy hiányzik. Szerintetek örülne ha egyik este meglepném és felmennék hozzá valami bocsánat kérő alsóneműben?
2015. szept. 2. 02:02
 5/24 anonim ***** válasza:
86%

"Akkor épp jó volt és nem gondoltam a fiúmra"

Ennyi. Ha szeretted volna, akkor gondoltál volna rá akkor is, mielőtt széttetted a lábad.

Törődj bele, hogy vége, és tanulj az esetből: a következő pasid mellett ne legyél ribi.

2015. szept. 2. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
68%
Az egód meg indokolatlanul nagy. De tudod, magas lóról nagyot lehet esni. Majd ha tudatosul benned, hogy exednek mégsem egy ilyen ribi az álmai nője, akkor fogsz majd igazán szenvedni. De meg is fogod érdemelni. Olcsó kis lotyó.
2015. szept. 2. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
70%

épp jó volt...hét akkor gratulálok. annak a következményeit vállald is. mintha nem tudtad volna ,hogy a dolgok így működnek.

társaságban asztalnál ülve nem illik smárolgatni, ezt se tudod?

te se vagy fehér mint a hó.

magadban is kereshetsz hibákat.

2015. szept. 2. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
73%
K.... Majd egyszer rájössz hogy apád nem akar neked rosszat. Csak ehhez már ész kell!
2015. szept. 2. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
81%
Szóval annyira szereted a barátod hogy apád dögöljön meg de annyira már nem hogy ne csald meg? Szép. Az meg alap hogy szülők előtt (főleg a te helyzetedbe ugye..) nem kezdünk neki csókolózni főleg nem asztalnál.
2015. szept. 2. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
17%
Hogy őszinte legyek, mit vártál? Édesapád úgy tűnik hogy tisztes értékrendű, bár nem volt szép hogy kibeszélt. Szereted a barátodat mégis széttetted a lábad másnak, magadra vethetsz csak ezek után, sajnálom, de ezt nagyon elszúrtad. Legközelebb gondolkodj el hogy mit csinálsz, és talán nem fordul elő.
2015. szept. 2. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!