Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? 17 l

Figyelt kérdés
A pasim apja apám régi haverja, apámmal közös vállalkozásuk is volt. Ezért nem akarja, hogy együtt legyünk. De mondtam neki , hogy nem szólhat bele az életembe! Három hónapja járunk. Persze nem érdekli amit mondok. Hétvégén kitalálták h családilag elmegyünk vacsorázni hatan. Szüleim, ő szülei, mi ketten. És apám teljesen kikelt magából, amikor csókolóztunk az asztalnál. Ordítozott, csapkodott, nagyon féltem. Pedig nem csináltam semmi rosszat, csak egy csók! Így fejezik ki az emberek a szeretetüket v nem? Anyu próbálta lenyugtatni. Aztán mindenki előtt elmondta, hogy két hónapja lefeküdtem a pasim gyerekkori barátjával egy házibulin. Azóta szakított velem a pasim, és persze én vagyok a rbanc az egesz csalad szemeben. Én mindent megosztottam eddig apámmal mert megbíztam benne es jo tanacsokat adott de ezek után nem fogok soha semmit mondani és azt kívánom hogy dögöljön meg!!! És én is meg akarok hallni! Vissza akarom kapni a! Semmi mást nem akarok! Már megbántam h megcsaltam!

2015. szept. 2. 01:09
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
Ez a hála?? Szeretet-tisztelet a szülöiránt?" dögöljön meg""" mj: szégyeld magad! Hajadben nem írtam volna le!!!
2015. szept. 2. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:

Hogy lehet egy csaj ennyire gáz?:D Apád a közeledben nincs.

Ne álmodozz arról, hogy "pasid" vissza megy hozzád, mert szerintem nem ri.bancot akar magának, hanem barátnőt :)

2015. szept. 2. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%
Már leírták hogy egy kis bunkó vagy. Apádnak ezek szerint teljesen igaza van. " azt kivánod , apád dögöljön meg ". SZÉGYELD MAGAD !!! Nem tudsz viselkedni se. NEM CSÓKOLÓZUNK MÁSOK ELŐTT!!! A meg csalást meg ne is említsük. Nem a család szemében, te alapból r.banc vagy. Mint egy primitív állat. Csak az ösztönei vezérlik. Gondolkodni nem tudsz, mindenkinek hozzád kellene igazodni. ???
2015. szept. 2. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
69%

Mi 3 eve es 5 honapja vagyunk egyutt es soha nem csokoloztam apamek elott a parommal meg is kertek ra minket

Max osszebujtunk kicsit. Amit kaptal megerdemled. Azt a fiut mar soha nem fogod visszakapni, hogy lehetsz olyan ribi,hogy megcsalod raadasul a gyerekkori baratjaval?!

Edd meg amit foztel kisanyam azt a szegeny fiut meg hagyd beken

Jol tette apad,hogy lebuktatott.

18/L

2015. szept. 2. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

A többi hozzászólónak igaza van: nem csókolózunk mások előtt az asztalnál, főleg, ha azok a szüleid.

Mondjuk, hogy apád elmondta, arra nincs mentség.Ilyet szóülő nem tehet meg a gyerekével, akkor sem, ha az hülye volt.

2015. szept. 2. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim válasza:
Kis hulye rongy en biztos meg le is kevertem volna egy hatalmasat a pasid helyeben meg utana a "baratomnak" is. Nehogy mar apad legyen a szemet mert egy kis ribizli vagy. Nem mentseg az se hogy fiatal vagy, ha enyelegni akarsz ossze vissza ne legyen pasid.
2015. szept. 2. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

te is nagyon értelmes ember lehetsz..

egy: azért én ilyen dolgokat én sem kötök anyám/apám orrára, hogy kivel, mikor, mit.


kettő. alap dolog, hogy szülők előtt nem nyaljuk faljuk egymást, étteremben vagy vacsoránál meg pláne.


Három. Akkor most gondolkozz el, hogyha apád leült volna inkább kisszéket csinálni, akkor te most nem lennél. örülj neki, hogy egyáltalán megengedik, hogy legyen barátod 17évesen, hogy ott aludjon stb.

Nincs olyan dolog, amiért így beszélhetsz a SZÜLEIDRŐL, akik ÉLETET ADTAK NEKED, FELNEVELTEK, ÉJSZAKÁKAT VIRRASZTOTTAK ÁT, amikor te beteg voltál egyetlenegy zokszó NÉLKÜL, úgyhogy gondolkozz el szépen.....jó hogy egyből nem ugrasz neki nagykéssel te hadib*rom...Majd amikor eljön az az idő, hogy édesapád sírja előtt kell állnod fekete ruhában és amikor tanácsot szeretnél kérni tőle majd nem lesz, akkor fogsz erre is rájönni...apa az életedben egyetlen egy van.....

egy pasi sem ér ennyit....úgyhogy gondolkozz el hova vagy kinek mit pofázol a szüleidről te szerencsétlen...

az meg, hogy hülye vagy és mgcsaltad, azt meg ne apádra kend, hogy kitudódott, mert valamilyen módon úgyis kiderült volna..

2015. szept. 2. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

Igaza van az utolsónak.

Nekem nincs már apukám, 6 éve meghalt. MINDEN NAP HIÁNYZIK! Nem tudom megkérdezni tőle helyes-e amit teszek, mit és hogyan csináljak...

Mit meg nem adnék azért, hogy ordítozzon velem, hogy ne fogadja el a barátomat... Mindez semmi lenne, ha visszakaphatnám.

Ezt nem értik meg az olyanok, akiknek van édesapjuk, de te se érezd soha ezt. Nincs rosszabb érzés a világon.

Gondolkozz el ezen és békülj ki apukáddal, próbáljátok megbeszélni.

A fiút meg valószínűleg nem fogod már visszakapni, de reméljük tanulsz ebből.

2015. szept. 2. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

"A pasim meg majd úgy is meggondolja magát, mert mondta h én vagyok álmai nője."


Te hülye kis pics@. Ezt a barátod élete során még jó pár nőnek mondani fogja. Amikor neked mondta még szeretett. Nyilvánvaló, hogy már rájött, hogy nem igaz, mert nem sok férfit ismerek, akinek egy csalfa nő álmai nője. Akármilyen jó nőnek hiszed magad, ha a barátodnak van töke, egy szupermodelltől sem tűrné el, hogy megcsalja.

2015. szept. 4. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
Na jelentem kibékültem a pasimmal és továbbra is nagyon szeretjük egymást. Szóval bocs, ha csalódást okoztam a sok megmondó embernek! Remélem a ti életeteket is olyan okosan teszitek, mint amilyen okosak vagytok itt. De csak irigyek vagytok, szóval nem tudom ki a szánalmas. Apukámmal már beszélek, de haragszom rá, visszakapja ezt még az élettől! Peace
2015. szept. 16. 02:51
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!