Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szakítanom kellene vele ezek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítanom kellene vele ezek után, nem volt őszinte és mástól tudtam meg?

Figyelt kérdés
Mindketten 17 évesek vagyunk. Barátnőm ifiben röpizik elég jól így a klub ahol játszik kiszervezett egy röpitábort amerikába mert hogy ott vannak a legjobb edzők, felkészítő táborok stb. Edzővel és 3 szülő ment velük 1 hónapra, Én nem akartam hogy menjen, így össze is vesztünk és szakított velem. Majd amikor visszajött végül kibékültünk. Azt mondta jó volt a tábor, nem votl semmi, nem pasizott, meg nem is lett volna kivel mert csak idősebb pasik volt a közelében. Aztán kb 2 hete furán kezdett viselkedni és sokat bújta a telefonját, chatelt valakivel de sosem mondta kivel és összeveszett a legjobb barátnőjével is ami tőle szokatlan. Felkerestem a barátnőjét és elmondta, hogy azért vesztek össze mert elmondta neki hogy mi történt a táborban és tökre kiakadt rajta , és ez neki rosszul esett, összevesztek csúnyán. Végül kibökte hogy a táborban voltak dolgok amiről hallgatott előttem, még egy hangfelvétel is mutatott nekem. Tudom hogy nem voltuk együtt , de akkor is hazudott és félre kavart. Ez nekem nagyon szarul esik, vagy nincs jogom bírálni mit csinált amikor külön voltunk?
tegnapelőtt 10:16
 1/8 A kérdező kommentje:
Naaa, valaki?
tegnapelőtt 11:09
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nincs jogod bírálni mivel szakított veled előtte.


Maximum hogy nem volt őszinte de kiakadtál volna ha az, másrészt ellened szól a bizalmatlanság.


Ha nem tudod elengedni ezt a sérelmet szakíts de legalább annyi volt benne hogy szakított elsőnek.


Ami fura hogy barátnője kiakadt akkor bejöhetsz neki, vogasztalodhatsz vele 🤣

tegnapelőtt 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
77%

Már ott kezdődik a gond, hogy nem akarsz jót a barátnődnek. Ilyen lehetőség ritkán adódik inkabb támogatni kellett volna és végig tartani vele a kapcsolatot akkor lehet nem történt volna semmi a táborban...

Viszont most, hogy osszejotettek újra es furan viselkedik, beszélget mas sraccal az nem egy jó jel. Beszélj vele. Ha nem akar együtt lenni mondja meg de ne tartson 2 vasat... :)

tegnapelőtt 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
77%
Az akció valóban a kapcsolaton kívül történt, viszont már újra együtt voltatok, mikor egyrészt hazudott, másrészt folytatta a beszélgetést a táboros kalandjával. Én kidobnám.
tegnapelőtt 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
46%

en lapatra tennem a ribit az tuti.

Hiaba nem voltatok együtt,hazudott.

tegnapelőtt 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem itt már nincs sok bizalom és érdeklődés egymás iránt.
tegnap 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
26%

Mindketten hibásak vagytok, ez tény.

Ez élete egyik legjobb élménye lehet, amire örökké emlékszik. Egy tábor Amerikában a legjobb edzőkkel....igazi álom.

És te ide nem akartad hogy menjen...azért én lányként már itt biztosan kiakdtam volna rendesen. Valószínűleg semmi komoly nincs azzal a másik sráccal csak ő vigasztalta és lett végül néhány dolog. De azt kapcsolaton kívül tette...

Te maximum annyiért haragudhatsz hogy nem volt elsőre őszinte

tegnap 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
33%
Te vagy a hülye, miért veszel vele össze, mert elmegy amerikaba ami egy életre szóló élmény te meg elvenned tőle, elég önző dolog, ebben tamogatni kellett volna
tegnap 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!