Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mitől lehet ez? Nem érzem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől lehet ez? Nem érzem magam készen...

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Az a probléma, hogy tudom már ideje lenne annak, hogy lefeküdjünk a barátommal de én nem szeretnék. 8 hónapja vagyunk együtt, mindketten szűzek vagyunk még, csak az a különbség, hogy ő szeretné már én viszont nem, azt sem hogy csak egyszerűen együtt aludjunk.

Érzem, hogy van bennem valami gátlás, de nem tudom mitől, semmi olyan nem történt, ami ezt megmagyarázná.

Egyrészt nem vagyok megelégedve a testemmel, nincs sok önbizalmam ebből a szempontból. Másrészt a barátom sem vonz annyira nagyon külsőre, a belső tulajdonságaiba szerettem bele, emiatt nyilván elhagyni sem tudom. És valahogy félek ettől az egésztől, nem tudom mit hogy kell.

Csak az a fura, hogy magára a szexre meg vàgyom. De bennem vannak ezek a kérdőjelek és emiatt gátlásaim vannak. Hogyan győzhetném le ezeket?

Segítsetek kérlek, most nem kioktatásra, lenézésre lenne szükségem, hanem valamiféle megoldásra.


18 éves vagyok.



júl. 8. 13:54
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
84%
Az hogy a testeddel nem vagy megelégedve, az szamárság, hiszen a barátodnak tetszel. Persze, hogy nem vagy tökéletes, de más se az. Amikor gimibe jártam ott összesen 1 lányt láttam tökéletesnek, de ettől még tetszettek jónéhányan. Ráadásul a szépség megítélése személytől függő. A másik dolog a testi vágy a barátoddal: Ha csókolózás közben szorosan magához húzza a testedet, akkor mit érzel? Érzel-e ilyenkor nemi vágyat, kívánod-e a testének közelségét? Van-e az ismerőseid között olyan fiú, hogy amikor szexre vágyódsz, ővele fantáziálsz? Ezekre a kérdésekre adott válaszaid befolyásolhatják a további lépéseidet, de döntened neked kell. Az első együttléttől természetes, hogy némileg tartasz, hiszen ilyet még nem csináltál, ez új dolog számodra. És mi van akkor ha első alkalommal bénáztok egy kicsit? Majd legközelebb jobba csináljátok, jobban összecsiszolódtok, tapasztalatokból építkeztek. Kicsit furcsa hasonlattal élve ez olyan mint a cigizés: először kényelmetlen vagy fura lehet, de a negyedik-ötödik alkalom után már nem tudsz meglenni nélküle.
júl. 10. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Szakíts vele, mert előbb utóbb megunja ő is.
júl. 11. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!