Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem érzem magam itt...

Miért nem érzem magam itt biztonságban? Változik ez vajon ha készen leszünk?

Figyelt kérdés

Tavaly előtt megörököltem nagymamám házát, és tavaly ide is költöztem a párommal. Azóta újítjuk folyamatosan, elég nagy volumenű felfordulás van állandóan.

Ugyanebben a faluban laktam előtte is, és ott volt, hogy éjjelre nyáron tárva nyitva maradt az ajtó, mert nagyon meleg volt bent. Nem zavart, nem féltem egyáltalán.

Itt viszont zárjuk a kaput, a bejárati ajtót mindig. Nem értem miért érzem ezt szükségesnek itt, és ott miért nem éreztem annak.

Nagy az udvar, sok melléképülettel, és este kimenni is félek. Elmúlik ez vajon?


2023. febr. 3. 15:24
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Azért a bejárati ajtót tárva nyitva hagyni éjszakára nem valami életbiztosító cselekedet, azt be kéne látni. Hiába családi ház, hiába van jól zárható kapu + kerítés, sosem lehet tudni, mikor téved arra valami sötét alak.
2023. febr. 3. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen tudom, de valahogy ott sosem volt bennem félsz. Itt valamiért van.
2023. febr. 3. 16:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!