Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Gáz ha én 18 évesen nem érzem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz ha én 18 évesen nem érzem magam készen egy barátnőre?

Figyelt kérdés

Jó lenne ha lenne, de kevésnek érzem magam, meg még nem érzem amagam annyira érettnek.

Az zavar hogy másoknak már évvekkel ezelőtt is volt már kapcsolatuk én meg még most sem érzem magam annyira készen erre.


2022. okt. 29. 10:10
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne gáz?
2022. okt. 29. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Egyébként 8 hónappal ezelőtt én is így éreztem magam, aztán találkoztam egy lánnyal, akivel azóta is együtt vagyok.

2022. okt. 29. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Meglehet 18 évesen se fogom én se. Gondolati szinten okés de mikor felmerül akkor tartok tőle. Nem olyan félelem mint a pókoktól, hanem mint ismeretlentől. Na meg pocsék vagyok a saját és mások érzéseit kezelni.


Nem gáz egyáltalán.

2022. okt. 29. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem van benne jó és rossz is.

A jó az hogy felismered hogy vannak hibáid, és van amiben még fejlődnöd kell.

A rossz viszont az hogy valószínűleg önbizalomhiányos vagy, és nem mersz belevágni egy kapcsolatba.

De majd jön egy olyan lány akinél nem fog érdekelni hogy mennyire állsz készen, bele fogsz vágni a dologba.(tapasztalat)

2022. okt. 29. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

#4

Első vagyok.

"De majd jön egy olyan lány akinél nem fog érdekelni hogy mennyire állsz készen, bele fogsz vágni a dologba"

Pontosan így voltam vele én is. 16 évesen nagyon tartottam ettől az egész kapcsolat dologtól úgy voltam vele nagyjából mint te, kérdező. De vágytam is rá, hogy valaki szeressen. Aztán egyszercsak bettoppant az életembe Ő. Már nem féltem belevágni a dologba, nem voltam egyedül. Már 3 éve együtt vagyunk és egy életre tervezünk. :)

Ha úgy alakul, te is hasonlóképpen fogsz érezni. Ha jön a nagy ő, nem fogod azért elengedni mert nem állsz készen. Hidd el, eljön mindennek az ideje. Ne érezd gáznak a dolgot egy percig se.


20/N

2022. okt. 29. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Nem gáz, csak így már az összes jó csaj foglalt lesz. És neked már csak a kihasznált jut majd.
2022. okt. 30. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

#6

1. A jó csaj fogalma nem minden embernek egyforma.

2. Nem egyedül van a világon, aki nagykorú és szűz/nem volt kapcsolata.

3. Nem minden nő k*rv@. Sőt. Köztük is sok van aki felnőtt fejjel szűz/nem volt meg párja. Pontosan a hozzád hasonló rengeteg gyökér miatt. Ilyenekkel ki akarna első sz*xet/párkapcsolatot, mint te?

4. A fentiekből adódóan: nincs lekésve semmiről. A szüzesség és első sz*x téma eleve túlértékelt. Annyi a lenyeg, hogy olyan emberrel csináld, aki fontos számodra, szereted. És akkor nem lesz pocsék emlék. Ennyi.

Ami pedig a párkapcsolatot illeti: ez is olyan mint a fing. Ha erőlteted sz@r lesz. Nincs lekésve semmiről. Attól senki sem lesz több vagy tapasztaltabb, ha azért jön össze valakivel, mert frusztrálja, hogy még nem volt párja.


1. és 5. voltam.

Van még valami ideh@nyni valód, vagy részedről ennyi? :)

2022. okt. 30. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor kezdj bele egy kapcsolatba amikor igazán vágysz rá, másképp sebet okozhatsz a másik félnek.
2022. nov. 1. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!