Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Barátnőre lenne szükségem,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

HEyoalf kérdése:

Barátnőre lenne szükségem, mit tegyek?

Figyelt kérdés
A kollegiumban sokat látom h sokaknak van párjuk, és hogy falják egymást az udvaron, csókolóznak, ölelkeznek. Rossz érzés hogy ilyet még nem éreztem, de nagyon szeretnék. Álmodtam is tegnap ezzel h van egy barátnőm akit én is "faltam". Az osztályban a szép lányoknak van barátjuk, aki pedig nem foglalt, ők nem jonnek be. Bizonyára sokan írnátok h tuti egy szaréletű álmodozó srác vagyok az álomvilágomban, de kérlek ilyenekkel hanyagoljatok. Van rengeteg szép lány, csak nálam idosebbek, ott ugye nincs eselyem. Válaszokat elore is koszonom!!

2018. szept. 7. 22:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Itt a baj: Van rengeteg szép lány, csak nálam idosebbek, ott ugye nincs eselyem. !! MERT NEM PRÓBÁLOD MEG !!


- Légyszíves barátom, ne alkalmi kapcsolattal/kapcsolatból indulj ki, neked nem azért kell barátnő hogy menőz ilyenekre gondolok hogy: nekem van barátnőm & yeah stb!..


- Ami késik az nem múlik, jegyezd meg. Így sokkal jobban tudsz magadra koncentrálni.

2018. szept. 7. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%

Hát nézd ebben a korban még nem a belső szépségről szólnak a dolgok, ez amúgy a Te írásodból is lejön.

Tehát kénytelen vagy beérni olyan kategóriával, akik nem annyira szépek, mint amiről álmodozol. Főleg ha te magad nem tudod nyújtani azt a színvonalat ami az a kategória elvár.

Plusz még ott van, hogy ilyenkor a lányok az idősebbekre buknak, szóval több esélyed van egy fiatalabbal.

Ez van. Alakíts az igényeiden. Később máshogy lesz.

2018. szept. 7. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Soha ne add fel! :) Jönni fog egy lány, aki számodra megfelelő és te is neki, hidd el, akkor és úgy fog jönni, ahogy a legkevésbé várnád :D
2018. szept. 9. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
54%
Rendelj egyet a neten.
2018. szept. 10. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 REsX válasza:
Probáld meg nyugodtan. Lehet lesz esélyed. N ekem is lett volna csak volt pasija.
2018. szept. 13. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!