Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Valaki adjon valami tanácsot...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Batika200 kérdése:

Valaki adjon valami tanácsot nagy szükségem lenne most rá!?

Figyelt kérdés
meg csalt a barátnőm 2-szer is! egyszer akor amikor össze jöttünk most meg egy internetes kapcsolat miatt dobot el engem a pasi azt kamuzta neki hogy kocsija van és hogy megy érte közbe nem volt neki kocsija aztán valahogy ki békültünk nos ö intézetes és nálam lakik eddig dolgoztunk és megy vissza a suliba viszont a gyám se a házasságot se azt nem engedi hogy tőlem járjon iskolába és ide járjon haza és így egy héten csak 2napot fogom látni ha vissza megy a iskolába ezel az lesz a gond hogy azok után amit csinált nem végig fogom agodni! Amíg ö távol van tőlem hogy kivel csalhat meg? Vagy hogy hol lehet? Nagyon szeretem ezt a lányt belé vagyok szó szerint betegedve és félek hogy el veszítem nagyon amit már nem élnék túl! .

2018. júl. 16. 15:05
 1/1 anonim válasza:
Ha az a lány igazán szeret téged, akkor nem fog megcsalni, ha pedig mégis megcsal, akkor inkább hagyd az egészet mert nem lesz semmi jövője
2018. júl. 16. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!