Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Azért írok ide, mert nagyon...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azért írok ide, mert nagyon nagy szükségem van arra, hogy tanácsot adjatok nekem Lent⬇ ?

Figyelt kérdés

14 éves lány vagyok, és van egy fiú, akivel elég hosszú ideig együtt voltam,de már szakítottunk.én már nem úgy érzek iránta mint régen csak ő van belém zúgva. Ennyi idő után kötődök hozzá és szeretem is csak nem úgy..Sokat járunk le együtt a barátokkal és vele,egy suliba is járunk ami nagyon rossz.Nagyon rossz más lánnyal látni még úgy is hogy tudom,engem szeret.Nem tudom hogy mit tegyek nem tudom hogy felejtsem el egyszerűen nem tudom,én ebbe már beleőrülök főleg úgy hogy ő az egyetlen aki tényleg szeret. Kérlek titeket segítsetek nekem.

A családtagjaim nem olyanok akikkel erről beszélni lehet,az a pár barátom se.Kérlek szépen titeket segítsetek,adjatok tamácsokat??



#szerelem #Szakítás utáni problémák
2016. máj. 30. 21:10
 1/8 anonim ***** válasza:
akkor most szereted vagy nem?? ,, én már nem úgy érzek iránta mint régen csak ő van belém zúgva " ,, Nagyon rossz más lánnyal látni "
2016. máj. 30. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Családtaggal nem is érdemes ilyenről beszélni... Anyám is megőrül... Ha jóban vagyok pasimmal az a baj ha nem akkor az. Barátok meg jók lehetnek ha megértenek.


Egyébként kicsit zavarosan fogalmaztál.


Egyébként jelenleg azt vettem észre hogy nem tudod eldönteni szereted e...

Illetve kötődsz hozzá az emlékek miatt.


De Megkérdezhetem mért szakítottatok mert nekem így valahogy homály az egész?

2016. máj. 30. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Elmulik... Mindig el szokott
2016. máj. 30. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Azzal az okkal szakítottam vele,hogy már nem szerelmileg szeretem csak szimplán ennyi idő után,hát igen.

Ahogy mondták:se vele se nélküle

Most is ölelgetjük egymást,néha fogjuk egymás kezét de csak mert ő nyújta a kezét én meg folyton megfogom.

Az egyik barátom mondta,hogy ez így nem jó.

Én is egyetértek ezzel,beszéltem is már vele,de normálisan még nem tudtam, mert alig mond valamit ezzel kapcsolatban.

2016. máj. 31. 17:27
 5/8 anonim ***** válasza:
Hol laksz kerdezo?
2016. máj. 31. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Csepelen
2016. jún. 11. 23:44
 7/8 A kérdező kommentje:
De ez most miért is fontos?
2016. jún. 11. 23:45
 8/8 anonim ***** válasza:
Kíváncsi voltam. :) Aranyosnak tűnsz. :3
2016. jún. 12. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!