Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Az ember addig vágyik nagyon...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ember addig vágyik nagyon barátnőre amíg még sosem volt és nem tudja milyen?

Figyelt kérdés

Nekem még sosem volt, és állandóan ez jár az eszembe hogy milyen lehet, szeretni, szeretve lenni, megölelni, megcsókolni, együtt aludni, szexelni egy lánnyal.

Ha már lett volna barátnőm akkor nem vágynák ennyire?


2022. aug. 18. 18:36
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ez nagyon egyén függő szerintem. Ha lett volna barátnőd és szakítottok lehet megvisel annyira, hogy nagyon nagyon sokáig nem tudsz mit kezdeni magaddal (én is így vagyok, mióta szakítottunk barátnőmmel majdnem 1 éve, több éves kapcsolat után, annyira szét estem, hogy azóta se vágyok senkire magam mellé), de az idő ilyen esetben is mindent begyógyít és visszaesik az ember abba a tudatba, hogy kell valaki mellé. Na, meg van a másik véglet, aki soha nem is akart párkapcsolatot. Nekem is van ismerősöm ilyen, aki nem tud egyszerűen kapcsolatot fenntartani és nem azért, mert baj van vele, szimplán nem szeretne. Neki sok korlátozással jár az életében, inkább karriercentrikus típus, nem neki való. Aki szeretett volna barátnőt, az valószínűleg fog is mindig akarni vagy kihagyásokkal esetleges szakítás miatt vagy folyamatosan.

Szóval igen is meg nem is a válasz a kérdésedre.

2022. aug. 18. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
81%
Egy társra mindig vágyik az ember, ha volt neki, ha nem.
2022. aug. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem volt már barátnőm mégis vágyok rá, hogy valakit szerethessek.
2022. aug. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!