Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan tudnám rá venni a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám rá venni a barátnőmet, hogy növessze meg a haját?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy már k bfél éve vagyunk együtt Barátnőmmel. Nagyon szeretem meg minden csak az a helyzet, hogy bekell ismernem, hogy nekem van egy adott büszkségem. Még pedig az, hogy ezelőtt barátnőm nem volt. Mivel egy faluban lakok eléggé távol mindentől. Ami még rosszabb, hogy nagyvárosból költöztünk le ide. Csak az a helyzet, hogy ezelőtt mielőtt megtaláltam volna ezt a társaságot és őt. Is tudta, hogy mégis hogyan néztem ki a covid előtt. Illetve még 2020-ban is. Szerintem mondjuk most is nézek ki így. Tán csak nem öregedtem meg. Csak nem tudom leadni ezt a 82 kg-t a régi 75-re. Dagadt így sem vagyok de lehet ez is baj. Mert kis pocakom van. Edzeni sem tudok mostanában annyit. Viszont azt még mindig tudom milyen humorérzékem van, illetve hogyha ismerek egy pár nőt akkor mire tudtam volna vinni náluk. Attól függetlenül, hogy pl 2019-20ban kevés nővel voltam jóba és elég kevésszer volt lehetőségem beszélni velük. Még olyankor is néha ha nem akarom. Tehát lényegében biztos vagyok benne, hogy már nem 1 kapcsolaton lettem volna túl. És tudom, hogy tudtam volna szerezni magamnak még szebb lányt is ha több lányt ismerek. És köztük is van olyan aki van ilyen normális. Ő is szép de vannak sokkal szebbek is. A lényeg, hogy ezt eltudtam engedni. De csak azért mert a helyzetet elnézve lehet, hogy holnap ránk tőr a harmadik világháború. Különben ebben a dologban is sokkal nagyobb igényeim lennének. Másrészt már mondjuk szeretethiányos is voltam. Előszőr gondolkodtam rajta, hogy csak kihasználom egy pár hónapra. De most már valamennyire sikerült lenyugtatnom magamat. Viszont az nekem nagyon hiányzik róla, hogy a szép hosszú derékig vagy inkább a kicsit segg aláig érő haját láthassam, birizgálhassam, Érezem amikor megfogom vagy megölelem a lányt. Főleg, hogy 10/7 lánynak már minimum derék aljáig érő haja van. abból a 7-ből 2 meg olyan, hogy mondjuk egy példát mondjak 170 cm magassággal 90-100 cm hosszú a haja és engem nagyon felizgat ez. Örülnék ha neki is ilyen lenni Tehát körübelül addig amit utólag említettem. Ami lefedi a feneket is. És csak akkor szokott nem olyan szép lenni amikor tényleg nagyon nincs rendbe tartva. Nem értem a maradék miért nem növeszti meg legalább kicsit hosszabbra. Az én barátnőmnek még hát középig sem ér ráadásul csak 165 cm tehát így még rövidebbnek tűnik.. A lényeg az, hogy most biztos, hogy meg fogom kapni, hogy egy felszines szr vagyok. Akinek nem is számít a belső. És biztos, hogy aki kötekedősebb még ezután is ezt fogja írni. Nem erről van szó. Amikor még kezdtem a középiskolát sajnos ugye azt is itt helyben. Akkor még nem is igazán néztem a külsőt. Akkor egy ugyanilyen lány külsejű lány elég lett volna még akkor is ha nem érzem azt, hogy világháború lesz. És kéne egy kicsit több empátiát találni. De akkor pl ugyanilyen szép lányt vagy szebbet is találtam volna pl hosszabb hajjal. És én csak a hiányos tini koromat szeretném bepotolni. És ezt a büszkeséget sehogyan nem fogom tudni elhagyni. Max még egy ideig vissza szórítani. Mivel ez nem olyan fajta büszkeség. Hanem ez az elhanyagolt tini korom nagyrészéből származó büszkeség. Szüleim pedig nem engedik, hogy elmenjek pszihiáterhez. Mert nem akarják hagyni, hogy antidepresszánst szedjek és azt sem ,hogy befeküdjek. Pedig ez egy lelki sérülés. És egyébként magát a lányt nagyon szeretem. Vicces, kedves, megértő volt eddig. Eddig tudott még teljesen tinisen viselkedni pedig sajnos már 18 éves. Egyébként arra is elvagyok kattanva, hogy a teljes tini szerelemhez 15-16 éves lányt szeretnék majd ha nem is más következő alkalommal biztosan. Nem dirigált még eddig azért mert nem dolgozok (tanulok) De nyáron sem dolgoztam egyátalán csak maszekoltam. És idén nyáron is max ennyit csinálok ha lesz meló. Bár az ismeretségeim által szerintem nyáron nagy esély lesz rá. De a helyzet az, hogy saját magam miatt is szeretnék találni egyet érettségi előtt is. Mert így most alapból is max maszekolni tudnék ha akarnék is mást csinálni mert fel kell készűlni. A lényeg az, hogy szüleim azt mondták ha jól leérettségizek ami valszeg sikerűlni fog. Akkor használtan vesznek nekem egy Iphone 11 Pro vagy 12 telefont. Viszont én bele akarok tenni és IPhone 13 Prot akarok venni. Mert nekem kell a nagyobb gyorsaság, időtállóság, Lidar Scenner, 120Hz képernyő. De a nagyobb méret is jó lenne de a 13 Pro Max még drágább. Lényeg, hogy ez viszont nem azért kéne mert, hogy rossz volt a kamasz korom. Most jelenleg csak hólapátolásra volt néha lehetőségem. Főleg, hogy ősszel lehet, hogy eljutok egyetemre. Vele augsztusban jöttem össze. De májusban is már kavartunk. Megértette, hogy nem volt olyan jó életem. Illetve, hogy a karantén nekem az istenháta mögött nagyon rossz volt. Na meg a szüleim részét azt már tudja. Egyénként ez az egész már régebben is tudtam, hogy van. Csak elvolt rejtve bennem és nem tudtam mi az. De már azelőtt is éreztem ilyen depressziós érzést. És ezt az egészet egyébként a rhadt karanténnak sikeűlt előhoznia bennem teljesen + rátenni még több lapáttal. Talán azzal rá tudnám venni pl arra, hogy növesszen hosszú hajat. Ha elmondanék neki mindent. Csak ne, hogy félre értse és azt gondolja, hogy egy pökhendi f vagyok. Vagy lenézzen ezért. A lényeg ha arra nem is tudom rá venni, hogy 1 méteres hajat növesszen. De legalább arra remélem, hogy felső seggig vagy alsó derékig lenövessze. Sajnálom de ezt a dolgot egyszerűen nem tudom sehogyan sem elengedni. Nekem az nagyon tetszik és szükségem van arra. Vagy kicsit azért loditsak 1-2 dologban vagy próbálkozzak meg valami mással. A kérdés az, hogy szerintetek ez megoldható úgy ,hogy sikerüljön és ne legyen balhé. Azzal tisztábban vagyok, hogy a haját simán megtudja növeszteni seggig 3-6 hónap alatt. Mivel ismerek olyan lányt akinek kevesebb mint fél év alatt össze jött. Pedig neki alapból lapoczkáig ért. És ő elmondta, hogy úgy csinálta, hogy szedte azt gumicukor hajvitamint. Nem nagyon vasalta és nem vágatott sosem a végéből hanem hagyta. És mosta ő azt hiszem De lehet, hogy még csinált vele valamit. Nála is próbálkoztam és ő képes volt velem megcsinálni azt, hogy amiatt ne jöjjön velem össze mert 1,5 órára lakik tőlem. Pedig elmondtam neki ugyan ezeket és azt is, hogy napi szinten fel tudnék utazni. De képes volt engem majdnem megölni. És igen azért is akarom azt, hogy a jelenlegi barátnőmnek is olyan haja legyen. Mert hogyha ott maradtunk volna általánosban abban a városban meg ha nem lett volna ilyen a csaj akkor az enyém lehetett volna. Azóta amióta megcsinálta ezt majd szét marja az iránta érzett gyűlöletem az összes porcikámat. Főleg, hogy barátnőm azért nem olyan. És ez is nagyon sok lapátot rá tett arra, hogy ilyen legyek.

2022. febr. 1. 00:38
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
91%
Ember legyen a talpán aki ezt mind elolvassa... :D Amúgy meg kérheted arra hogy növessze meg akárhogyan, nem biztos hogy menni fog. Én is évek óta hosszú (minimum derékig érő) hajról álmodozom, de sehogyan se akar megnőni pedig már annyi mindent próbáltam... egyszerűen nem megy :/
2022. febr. 1. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Próbáld meg azt a gumicukor hajvitamint. Illetve mossad a szöveg végére ezt is oda írtam egyébként. Meg talán az is jó lehet ha vágsz a végéből egyszer kicsit +a többi dolgot is csinálod ami jó lehet rá és utána nem vágatsz belőle.
2022. febr. 1. 01:01
 3/21 A kérdező kommentje:
Egyébként azt is hozzáteszem, hogy ha muszáj lenne még fizetném is a barátnőmnek a hajához szükséges dolgokat!
2022. febr. 1. 01:11
 4/21 anonim ***** válasza:
83%
Volt hogy gyakrabban mostam, hátha az segít, de inkább csak rontott a helyzeten :/ "Csodaszereket" is próbáltam már, vágattam is belőle piciket, de véletlenül sem akar többet nőni, évek óta ugyan olyan hosszú :(((
2022. febr. 1. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Vagy akár elfogadhatnád úgy, ahogy van és ahogy ő érzi jól magát.
2022. febr. 1. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

A 20 évem alatt maximum a hátam közepéig nőtt világ életemben a hajam. Ennél tovább nem. Vagy elkezdett töredezni vagy megállt. Próbáltam mindent. Vizsgálat, vitamin, csoda szerek. Semmi.

Nem tud mindenkinek seggig érő haja lenni. Azt meg meg se említem, hogy valakinek (mint pl nekem) nem is áll jól.

2022. febr. 1. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Szóval a hosszú haj a fétised.


Nehogy azthidd hogy vitaminokkal és egyéb kozmetikumokkal könnyebben nő a haj,mert ez nem igaz.

Sokan a legolcsóbbtól a legdrágább sz*rokig kipróbáltunk minden,de tényleg MINDENT és semmi nem segített.

És az utolsónak igaza van,nem mindenkinek áll jól a fenékig érő haj.

2022. febr. 1. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim válasza:
99%
Feleig se olvastam de ilyen faszitol mentsen meg minden lanyt az elet… 😃
2022. febr. 1. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Nekem személy szerint nagyon gyorsan nő a hajam, szóval volt már nagyon hosszú is, most a vállamig ér és ezt a fazont imádom a legjobban. A hosszú hajjal rengeteg gond volt, gyakran kellett összefonnom vagy felkontyolnom, hogy ne zavarjon a mindennapi dolgaimba. Ha nekem a barátom ilyet kérne, tuti nem növeszteném meg csak azért újra, mert neki az tetszik a legjobban. Lehet, hogy én vagyok túl feminista hajlamú, de én azt vallom, hogy az hajam az hozzám tartozik és elsősorban nekem kell kényelmesnek lennie, és nekem kell tetszenie. Ha a barátnőd is hasonló gondolkozású, nem kizárt, hogy fel fog háborodni. Ha nem, akkor sem valószínű, hogy a te kedvedért majd ilyen hosszú hajat növeszt. Én nem erőltetném a helyedben...
2022. febr. 1. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim válasza:
100%

Attól mert valakinek bevált a gumimacis hajnövesztő, még nem fog mindenkinek. Nem vagyunk egyformák, a hajunk sem.

Nekem is egy jó ideje nem nő a hajam semmit sem, pedig nem vágok belőle, pedig én is szeretnék hosszabb hajat.

Így is elég hosszú, és néha sok is vele baj, egy hajmosás, + szárítás minimum 1 óra, ha hosszabb lenne még több.

Ha tudnád milyen sok idő megy el a hajjal való foglalkozás során, minden nap kifésülni... elég fárasztó, főleg ha minden nap azt akarja az ember, hogy tökéletes legyen. Teljesen megértem aki nem vágyik erre.

Szerintem a barátnőd sem szeretne ilyet, vagy nem tudja meg növeszteni. Ezt vagy megérted vagy nem. Más most sajnálom a barátnődet.

2022. febr. 1. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!