Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szeretem a barátnőmet,vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem a barátnőmet,vagy mégsem?

Figyelt kérdés

Régen odáig voltam a barátnőmért,már kiskorom óta nagyon tetszett. Viszont jött a faluba egy új lány aki nagyon megtetszett.

A barátnőmmel pedig már nem is nagyon szeretek lenni,inkább az új lánnyal.

Nem akarom megbántani de ha nem vagyok már szerelmes belé mit tegyek?



2021. jún. 13. 18:51
 1/6 anonim ***** válasza:
80%
Még általános iskolás agy ugye? Szerintem ne "szakíts" szegény lánnyal, mert az hogy tetszett eddig, az se jelenit azt, hogy valaha szerelmes voltál belé. Barátkozz az új lánnyal, ha úgy akarod. De szegény "barátnődet" hagyd ki ebből. Jobb lesz neki nélküled, hidd el :)
2021. jún. 13. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
De ne ismerkedjen már úgy az új lánnyal hogy közben barátnőke van. Ezzel nagyon megbántaná a lányt. Előszőr rendezd le magadban hogy ez nem csak egy fellángolás, ha pedig nem az, és komolyak az érzéseid a násik lány iránt, akkor szakíts a barátnőddel.
2021. jún. 14. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
75%
szerintem egyik lány iránt sem komolyak az érzései...
2021. jún. 14. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
fütyköst még nem tetted be senkinek de már váltogatod a csajokat..
2021. jún. 15. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A legsuttyóbb dolog amiatt szakítani valakivel, mert másba beleszerettél.
2021. jún. 23. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Engem érdekelne,hogy mi az oka,hogy nem akarsz a mostani bnőddel lenni. Meghízott vagy mi?
2021. jún. 23. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!