Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A barátnőmet bántja, hogy a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőmet bántja, hogy a kapcsolatunk előtt lefeküdtem a (már) exemmel. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az exemmel 2 éve szakítottam, mivel nem tudtam úgy szeretni, mint egy barátnőt, tavaly októberben pedig összejöttem a barátnőmmel akit nagyon szeretek. Meséltem neki a volt kapcsolatomról, mert érdekelte, és kérdezte, hogy együtt voltam-e vele úgy. Amióta elmeséltem neki, ez benne egy rossz érzést keltett, mivel neki pedig én vagyok az első. Ezt ő igazságtalannak érzi. Nem változik az érzése ezzel kapcsolatban, hiába mondom neki hogy ez az esetek 90%-ban az új párokkal megtörténik.

2021. máj. 21. 12:54
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
82%
Mondd neki, hogy ideje volna felnőnie, ez nem egy mesevilág, ahol a szőke lovag vár a királylányra, és addig még csak rá se néz a többi lányra, hanem a valóvilág, ahol az embernek a másik előtt is van élete, a másik előtt is él nemi életet, és ezért igazán kár vernie a másiknak a hisztit.
2021. máj. 21. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
72%
Mert agyilag kislàny és a legtöbb ember amúgy is rosszul viseli a témát. Jó pár éve hazudok vagy csak siman nem beszélek arról,hány emberrel voltam,mert kaptam burkolt lek@rvázást egy akkori pasimtól.. repült is. Szóval ezt megelőzvén,többet ne mondj semmit erről lányoknak vagy hazudj. A barátnőd meg nőjön fel..
2021. máj. 21. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
80%
Igen, ez sokszor előfordul. Mond neki, hogy az a jó ha már legalább az egyik fél tapasztaltabb ilyen téren..pl én örültem mikor az első párommal együtt voltam, hogy ő legalább már tapasztalt. Meg gondoljon bele fordított esetbe mi lenne ha pl ő lenne tapasztalt és te lennél neki az első és ez neked rosszul esne.. nem sok értelme van ezen rágódnia. Majd megnyugszik. Csak még meg kell értenie a dolgokat.
2021. máj. 21. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
70%
Keress egy kicsit érettebb csajt, és dobd ezt az agyilag óvodást.
2021. máj. 21. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
87%

Azt kerdezd meg tole, hogy pontosan mit varna el most toled: hazudd azt, hogy nem tortent meg? Esetleg menj vissza az idoben es ne tedd meg?


Ne hagyd hogy sirdogalassal, erzelmi zsarolassal kibujjon a valaszadas alol, ragaszkodj hozza hogy adjon egyenes valaszt: szakitani akar emiatt? Milyen mas megoldas jutott meg eszebe? Esetleg neki is van valakije es igy akar toled megszabadulni? Nem leszek nepszeru a holgyek koreben, de az ilyen noi jatszmakba SOHA nem szabad belemenni, mert ha erzelmi sikra terelodik a dolog, abbol te sose jossz ki jol.

2021. máj. 21. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
84%
Nem való neki se a szex se a kapcsolat . Majd pár év múlva mehet hátha addig felnő.
2021. máj. 21. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
86%

Nem tudsz semmit tenni, ezek az ő érzései. Vagy elfogadja a valóságot, vagy tovább rugózik ezen és vége a kapcsolatnak.


Nem írtad hány éves, azért az elég fontos információ. Nagyon fiatalnak és éretlennek érződik még, de megjegyzem - kapaszkodjatok meg - én ismertem olyan 25 (!) évest, aki hasonlóan állt hozzá ehhez a témához és ugyanígy hisztizett rajta.

2021. máj. 21. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
85%
Engem ezért dobott a barátnőm egyszer,kérdezte mit csináltam az utolsó barátnőmmel(akit ő is ismert),megmondtam az igazat hogy csak egyszer lecumizott,aztán ő meg "én akkor nem veszem a számba így hogy már egy csomóan bevették"...meg még sorolhatnám. Igaz szűz volt a lány szóval megértem,de tényleg nem tudsz vele mit csinálni...én sem tudtam.
2021. máj. 21. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
86%
Semmit. Nem értem, hogy ezen mit lehet duzzogni. Ha szétmentek, akkor majd ő is elássa magát a kövi pasija előtt? Erősen kétlem... Irritáló ez a birtoklásmánia, hogy nélküle nem élhetsz teljes életet, akkor se ha nem is ismerted akkor még.
2021. máj. 21. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
68%
Egyetértek a felettem lévő emberekkel. Mond meg neki hogy nőjön fel. Ha még mindig duzzog szakíts és keress valami lányt aki normális :D
2021. máj. 21. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!