Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A barátnőmet bántja, hogy a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőmet bántja, hogy a kapcsolatunk előtt lefeküdtem a (már) exemmel. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az exemmel 2 éve szakítottam, mivel nem tudtam úgy szeretni, mint egy barátnőt, tavaly októberben pedig összejöttem a barátnőmmel akit nagyon szeretek. Meséltem neki a volt kapcsolatomról, mert érdekelte, és kérdezte, hogy együtt voltam-e vele úgy. Amióta elmeséltem neki, ez benne egy rossz érzést keltett, mivel neki pedig én vagyok az első. Ezt ő igazságtalannak érzi. Nem változik az érzése ezzel kapcsolatban, hiába mondom neki hogy ez az esetek 90%-ban az új párokkal megtörténik.

2021. máj. 21. 12:54
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
17%

Inkább mond azt, hogy nem tudsz vele mit kezdeni és nem is jelentett számodra sok mindent. Hogy tényleg csak egy hiba volt, mert nem szeretted úgy ahogy kellett volna és bár másképp alakultak volna a dolgok.

Lehet, hogy ő kicsit romantikusabb alkat és másképp képzelte el az első alkalmat. Ettől nem lesz éretlen vagy hülye. Szimplán rosszul esett neki hirtelen ez a dolog.

Nem hergelni kellene, hanem lenyugtatni, ha őt viszont már tényleg szereted. Ha nem akkor tényleg szakíts, mert nem fogod megérteni ilyen téren.

Én egy kicsit romantikus srác vagyok, így úgy ahogy átérzem ezt. Pár éve nekem is kicsit rosszul esett a dolog, hogy az aktuális párom nem volt szűz és mással is volt (persze ezt nem mondtam neki. De voltak egyéb dolgai is amiken szerintem pl itt a legtöbben kiakadnának, pl ha mentünk valamerre és volt ott egy random pasi mondt, hogy vele is volt úgy, vele csak orál volt, ezzel csak csókolózott).

Azóta meg egyre kevésbé érdekel, hogy kivel vagyok, vagy hogy mi van. Régebben romantikusabb voltam. Gyakoribb volt, hogy ha együtt aludtam egy lánnyal, akkor ágyba reggelivel ébresztettem és hasonlók. Ma már ez se igazán érdekel. Majd ő is bele törődik idővel a dolgokba.

Ha tényleg fontos neked próbáld megérteni és őszintén beszélj neki az érzelmeidről.

2021. máj. 21. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
41%
Történt azóta valami az ügyben?
2021. máj. 21. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
89%

"Lehet, hogy ő kicsit romantikusabb alkat és másképp képzelte el az első alkalmat. Ettől nem lesz éretlen"


De, az lesz. Tudomásul kell venni hogy nélküled is van és volt a másiknak élete, élményei és nagyon sok minden nem úgy fog történni, ahogy az illető a kis fejecskéjében elképzeli. Ez nem egy mese vagy film, amiben úgy történnek a dolgok ahogy azt ő megírja magának, mintha másnak nem lenne szabad akarata. Ha ez nem sikerül, akkor olyan szinten birtokolni akarod a másikat, hogy az abszolút káros.


"Inkább mond azt, hogy nem tudsz vele mit kezdeni és nem is jelentett számodra sok mindent. Hogy tényleg csak egy hiba volt, mert nem szeretted úgy ahogy kellett volna"


Ez nagyon rossz duma ex-romantikus fiú. Két szempontból is:


- ha ezzel kamuzol hogy neki jó legyen, manipulálni próbálod és nem állsz ki magadért, azaz átvered


- ha az igazat mondod, akkor pedig ezzel azt állítod, hogy benne maradtál egy hazug kapcsolatban csak a szex miatt, tehát a mostani barátnőjével is lehet csak ezért van együtt


Minek kellene kamuzni, hogy az álomvilágos szivecskéjének jó legyen? Volt mással, és akkor mi van? Semmi nem következik ebből, volt már egy kapcsolata és kész, ez már a múlt.


Le kéne tenni a Disney-meséket és a romantikus filmeket, akkor nem ilyen nevetséges képek lennének sokakban.

2021. máj. 21. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
66%

Nem biztos, hogy fog javulni a helyzet, ha a barátnőd nem akar rajta gyökeresen változtatni..


Az első kapcsolatomban sajnos én is ilyen voltam. Én 18, ő 20 volt.. Nekem ő volt az első, én neki a sokadik. (3 lánynak is ő vette el a szüzességét, és rajtuk kívül is volt jó pár kapcsolata + egy éjszakások) Rákérdeztem, beszélgettünk.. Nagyon bántott, és nagyon hülyén kezeltem a dolgokat, de ennek ellenére 4 évig együtt voltunk. Viszont nem volt normális a kapcsolatunk, mert amint elmúlt az én hisztim az exei miatt, jött az ő hisztije, hogy majd elhagyom egy másik pasiért, mert én még csak vele voltam, szeretnék tapasztalni, blabla.

Igaza lett, elhagytam, de nem azért, mert tapasztalni szerettem volna, hanem mert egy boldog, szeretetteljes kapcsolatra vágytam.

A férfi, akivel együtt vagyok sokáig csak a barátom volt, így az ő nő ügyeiről is tudok. Viszont nem érdekel, hogy mi történt a múltjában, mert a jelenben vagyunk, és a jövőnket együtt tervezzük.. Plusz.. Őt sokkal jobban szeretem, mint az exemet.

2021. máj. 21. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
58%
Szakíts vele, mert egy idióta. Ebből még később gondok lehetnek
2021. máj. 21. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

Barátnőd debil...

Mit gondolt, hogy neki tartogatod magad, csak neki???

Volt egy kapcsolatod, ami kissé egyoldalú volt, véget ért. Ennyi. Pont.

2021. máj. 22. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!