Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit lehet tenni, ha a barátnőm...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni, ha a barátnőmet az anyja zsarolja azzal, hogy nem találkozhat velem, amíg bele nem egyezik abba, hogy módosítson a külsején?

Figyelt kérdés
A barátnőm 18 alatti. Az anyja addig úgy kezeli, hogy amit ő mond annak úgy kell lennie, mivel ő tartozik rá felelősséggel. Az édesapja nem ért azzal teljesen egyet ahogyan ő ezt megvalósítja. Korlátozta azt, hogy egy héten mennyit találkozhatunk, de ha megcsinál otthon mindent, akkor jutalmul eggyel több napot találkozhatunk. Beletörődtem, mert szeretem és nekem megér ennyit, hogy így is vele legyek. Most viszont a barátnőm nem akar elmenni leszedetni az anyajegyeit az arcáról, mert ő úgy érzi magát jól ahogy van, ezért az anyja addig nem akarja megengedni, hogy találkozzunk, amíg úgy nem tesz.
2021. júl. 19. 17:24
 1/7 anonim ***** válasza:
30%
Vetesse le az anyajegyet, haszna nincs, viszont később rákot okozhat.
2021. júl. 19. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Még olvasni is rossz, hogy milyen szülők vannak. Nem tudom mi van az anyja fejében,de az apjáéban sem lehet sok minden, ha ezt hagyja. Egyébként hogy korlátozzák a barátnőd? Nem tud kimenni a kapun, amíg nem engedelmeskedik? Mert szerintem az egyetlen megoldás az lehet, hogy megmutatja, hogy azért mindennek van határa. De nyilván jó lenne tudni, milyen lehetőségei vannak. Egyébként nem hiszen, hogy kényszeríthetik egy műtétre, főleg ha csak egy esztétikai beavatkozásról van szó(de javítsatok ki, ha tévedek).
2021. júl. 19. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Úgy korlátozzák, hogy csak egyszerűen elveszik tőle azt ami éppen a legkedvesebb neki. Ezt egyszer négyszemközt mondta nekem, hogy így veszik rá arra hogy megcsináljon dolgokat. Pedig egyáltalán nem egy lusta lány. Kicsit ilyen Hamupipőke-effektus, hogy ő takarítson, mosogasson, tanuljon jól. A céllal nincs baj, inkább a módszerrel, ahogy ezt el akarják érni.
2021. júl. 19. 18:04
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarom bajba sodorni a barátnőd, nem akarok rossz tanácsot se adni neki, de én semmiképp sem hagynám ezt a műtétet. Ez azért nem egyenlő sem a tanulással sem a házimunkával. Nyilván ott sem normális ez a módszer, de ilyen helyzetben meg végképp nem. Valamikor ki kell állnia magáért, meg kell mutatnia, hogy nem dirigálhatnak neki mindenben. Ha most nem teszi ezt meg, akkor felnőtt korában is teljes kontroll alatt tudják majd tartani a szülei.
2021. júl. 19. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Épp ez az érdekes, hogyha elmúlik 18, az anyja azt mondta neki azt csinál amit akar. Viszont amíg nem szedeti le az anyajegyeit, nem engedi hogy találkozzunk.
2021. júl. 19. 18:47
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát elég beteg szülei lehetnek,egyáltalán nem értek velük egyet. Alapból nem nekik kell tetszenie hanem magának,és neked...nem is értem mi alapján vannak ezek a dolgok.
2021. júl. 19. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"Épp ez az érdekes, hogyha elmúlik 18, az anyja azt mondta neki azt csinál amit akar."

Mi történt azóta, kedves kérdező?

2023. okt. 23. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!