Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Adjak neki még egy esélyt?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adjak neki még egy esélyt?

Figyelt kérdés

Van egy srác akivel ha minden igaz alakúlgatott valami. Erős érzelmeket táplálok iránta, és ezek nem viszonzatlanak. Érdekes a kapcsolatunk. Konkrétan még nem mondtuk egymásnak ,hogy szeretlek, de tudjuk mit érez a másik irántunk. (legalábbis eddig tudtam) Szeretem őt. A minap viszont nagyon meglepett. Kosáredzés után amikor a többiek már eloszoltak, odaült hozzám. Kicsit beszélgettünk majd a csipőmet átkarólva odahajolt és elmondta, hogy játék közben folyton engem nézett, már nagyon kíván, és kíváncsi ,hogy én benne lennék-e. Az elején azt hittem viccelt, de nem így volt. Csalódásként éltem meg. Azt hittem szeret, de ezzel most azt támasztotta alá az én szememben ,hogy csak arra kellenék. Erre valami olyasmit válaszoltam ,hogy ezt nem gondoltam volna rólad vagy nem ilyennek hittelek , és otthagytam.

Később hívott de nem vettem fel. Aztán megírta ,hogy sajnálja csak kicsit elragadták az érzelmek. Hogy, reméli megbocsátok, mert nagyon sokat jelentek neki..stbstb

Eddig szerettem, sosem éreztem még ilyent. Minden olyan jó volt, most meg ilyent tenni? Vajon tényleg szeret nagy ez csak duma ,hogy megfűzzön? Higyjek neki? Megérdemel még egy esélyt? Ti mit tennétek a helyemben?

(Ő 18 éves, én 16.)


2018. márc. 5. 21:24
 1/2 anonim válasza:
Ha tényleg úgy érzed szereted adj neki még egy esélyt (ilyen korban, főleg srácok, de egyébként mindenki, megy a hormonai után). Úgy nehéz behatárolni, hogy a többi kapcsolatáról lányokkal nem tudunk, így neked van jobb rálátásod, de ha úgy érzed adj neki egy esélyt, csak legyél vele óvatos.
2018. márc. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egyetértek az elsővel. Adj neki még egy esélyt,csak tényleg legyél vele óvatos és ne add magad könnyen.
2018. márc. 5. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!