Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Adjak még egy esélyt a csajnak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adjak még egy esélyt a csajnak? 17/f

Figyelt kérdés
Tegnap lett volna egy randim egy csajjal. De nem jött el, én hívtam, írtam neki de ő nem vette fel. Utánna azt mindta hogy beteg és azért nem jött el.
2018. márc. 5. 13:29
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne, kamus ribi
2018. márc. 5. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Shai-Hulud ***** válasza:
100%
Szerintem is keress inkább egy egészségeset. :-D
2018. márc. 5. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem adnék neki. Nyilván tudott volna előre szólni, hogy bocsi nem tudok jönni, mert nem érzem jól magam.

Gáz, hogy nem szólt. Ez így utólag csak kamu magyarázkodásnak tűnik.

2018. márc. 5. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Játszott veled, felültetett, majd vita elkerülése miatt sajnáltatja magát. Többet ne is beszélj vele.
2018. márc. 5. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Képzeld, velem is előfordult, hogy megbetegedtem a randi előtt. Lázas betegen feküdtem és állati szarul voltam. Mégsem pusztultam bele egy sms megírásába, hogy tudassam a pasival, nem tudok elmenni a randira.
2018. márc. 5. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Vard le oszt cs
2018. márc. 8. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!