Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Amiota kepet kuldtem a csajnak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amiota kepet kuldtem a csajnak, azota ugy elment az onbizalmam mint a sz*r es mar irni se tudok neki. Help?

Figyelt kérdés

Kepet kert.Nos azt tudni kell,h en nem vagyok az a pozolos srac meg miegymas,en mindig elpoenkodok egy kepet.

Aztan csinaltam egy komoly kepet,ami szerintem sz*r lett de a barataim szerint ku*rv*ajo.Szoval elkuldtem neki,es azota tulajdonkeppen meghalt a beszelgetes.Nem is merek mar neki irni.Nem hinnem h nem tetszik neki a kep szoval nem kene paraznom..de valahogy megis osszejon :/

mit irjak neki amitol ujra beindulna az egesz?:/

17f


2018. jan. 8. 19:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Átküldöd a képet?
2018. jan. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

En is megneznem azt a kepet..

N

2018. jan. 10. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!