Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miert nincs onbizalmam azoknal...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert nincs onbizalmam azoknal a lanyoknal akik tetszenek?

Figyelt kérdés
Felek oda menni, beszelgetni vele, mert nem akarok nala beegni. Viszont, BARMELYIK lannyal tudok beszelni, megnevettetni oket stb csak azt nem aki tetszik. Ami pedig azert zavaro, mert meg nem volt baratnom emiatt.14 eves vagyok. Elnezest az ekezetekert csak telefonrol irok.
2015. júl. 11. 22:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Ugyan igy 14/f
2015. júl. 11. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Pont ez volt velem, csak fordítva ugyanis én lány vagyok. De most van barátom, az oka pedig, hogy amikor elkezdtünk jóba lenni még nem voltam szerelmes így tudtam vele endesen kommunkálni és nem voltam egy kib*szott idióta mint előtte...idővel meg ahogy beleszerettem jött a bizalom meg egyre jobban megismertem és így nem is igazán alakult ki ez a borzasztó dolog amiről te is beszélsz..de teljesen megértelek és elég idegesítő, de az n esetemben jól alakult a dolog:) 18l
2015. júl. 11. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A mint előtte alatt a régebbi szerelmeket kell érteni, kicsit értelmetlenre sikeredett, bocsi:D
2015. júl. 11. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mert zavarban vagy. És ezt nyugodtan mondhatod is a lánynak, mert az aranyos, ha egy fiú zavarba jön. 14/l
2015. júl. 12. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!