Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » 13 eves vagyok, de folyton...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

13 eves vagyok, de folyton nagyobb pasik tetszenek. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

13 vagyok de mindenki legalabb 16nak nez...nem mondom h. olyan rossz de rengetek hatranya van...pl. amikor velem egyidosokkel vagyok,beszelgetek mindig kilogok a sorbol..de nem is ez az igazi baj..hanem az,hogy amikor megismerkedek fiukkal akik nagyon szimpatikusak es jol is neznek ki ..nem is butak es tobbszor talalkozunk(nem o hiv ,hanem suli,szinhaz..azert szinhaz ,mert enekelek neha helyeken,meg jatszok szindarabokban meg ilyensmi),beszelunk , megoleljuk egymast ..egy ido utan belejuk szeretek..es tudom h. nm lehetne kapcsolat hosszu tavon mert az emberek megszolnak..baratok ..szulok..hisz tenyleg nagy a korkulonbseg

A nagyobb fiuk alatt 17-23 eveseket ertek es az a legdurvabb h. tudom h. nm helyen valo de megis szerelmes leszek belejuk remelem a sokszaz emberbol legalabb egy ember megerti mirol beszelek es mit erzek es tanacsot tud adni..es nem irom ki ,h. ne irjatok rosszinduatu valaszt ,mert tudom h. nem normalis amit erzek ,de nem tudok mit tenni ezert kerlek segitsetek!


2015. jún. 28. 18:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
65%
akkor járj idős pasival nincs törvénybe foglalva hogy nem lehet! az am is csak 1 szám
2015. jún. 28. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 To7ka ***** válasza:
54%
Pedig egy 17-20 évessel, lesz 4-7 év korkülönbség, pont hogy hosszútávon működhet. Ha idősebbnek nézel ki, érettebb vagy, ez a társaság vonz jobban ne érezd magad rosszul miatta!:) Ha meg élvezed még, hogy 13 vagy, akkor ne randizgass azért idősebbekkel, mert bejössz nekik és elhívnak!:P Teljesen nyugodtan, ahogy jól érzed magad, csak minden ésszel, átgondoltan, az írásod alapján nem hinném, hogy nálad komoly problémák lehetnének, mindig pont annyit csinálj ami még nálad belefér (ne akarj idősebbnek tűnni viselkedésben is, maradj őszinte magadhoz), és azzal akivel nagyon jól érzed magad.
2015. jún. 28. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
67%

Teljesen normális. :) a 10-14 éves lányok elég gyakran szeretnek bele idősebb vagy elérhetetlen pasikba :D

Ne ítéld el magad miatta ;)

Hajraá! :D

2015. jún. 28. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

3-as vagyok.

13/L

2015. jún. 28. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
koszonom mindenkinek
2015. jún. 28. 19:02
 6/11 anonim ***** válasza:
Ez nem szerelem, ez rajongás. Minden tini átmegy ezen. Helyes pasi, tök jó. "Jajj, úristen, mennyire jól néz ki, szerelmes vagyok". Dehogy vagy, csak rajongsz egy helyes srácért, mert hát jól néz ki. De ez nem szerelem. Én ennyi idősen amúgy Zac Efronért rajongtam, nem valódi, elérhető fiúkért. Oda se mertem menni hozzájuk. :D
2015. jún. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem meg az idősebb csajok jönnek be, na és akkor? 17/F
2015. jún. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
13 évesen szerintem nem szükséges még járnod senkivel, de saját döntés. Később egyáltalán nem feltűnő a korkülönbség, de most még "igen nagy". Pl.: a 18 éves fiú leérettségizik, jön az egyetem, teljesen más életpályátok lesz és ha nem lehetne fenntartani a kapcsolatot akkor csak neked okozna bántódást. 14/L
2015. jún. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Írj
2015. jún. 29. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Járhatsz velük, csak ne kapkodjátok el a dolgokat. Mert ugye ennek a korosztálynak már vannak igényei, ezért olyat kell találnod aki tud várni.
2015. jún. 29. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!