Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » 13 eves vagyok, de folyton...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

13 eves vagyok, de folyton nagyobb pasik tetszenek. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

13 vagyok de mindenki legalabb 16nak nez...nem mondom h. olyan rossz de rengetek hatranya van...pl. amikor velem egyidosokkel vagyok,beszelgetek mindig kilogok a sorbol..de nem is ez az igazi baj..hanem az,hogy amikor megismerkedek fiukkal akik nagyon szimpatikusak es jol is neznek ki ..nem is butak es tobbszor talalkozunk(nem o hiv ,hanem suli,szinhaz..azert szinhaz ,mert enekelek neha helyeken,meg jatszok szindarabokban meg ilyensmi),beszelunk , megoleljuk egymast ..egy ido utan belejuk szeretek..es tudom h. nm lehetne kapcsolat hosszu tavon mert az emberek megszolnak..baratok ..szulok..hisz tenyleg nagy a korkulonbseg

A nagyobb fiuk alatt 17-23 eveseket ertek es az a legdurvabb h. tudom h. nm helyen valo de megis szerelmes leszek belejuk remelem a sokszaz emberbol legalabb egy ember megerti mirol beszelek es mit erzek es tanacsot tud adni..es nem irom ki ,h. ne irjatok rosszinduatu valaszt ,mert tudom h. nem normalis amit erzek ,de nem tudok mit tenni ezert kerlek segitsetek!


2015. jún. 28. 18:47
1 2
 11/11 anonim válasza:
Babáznod kéne egyelőre, nem "pasizni".
2017. febr. 26. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!