Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lehet az oka? velem van a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az oka? velem van a baj? Onbizalmam sincs mar.

Figyelt kérdés
15 eves vagyok nem volt meg egyetlen komoly kapcsolatom sem de a rokonsagban es az ismerosi koromben szinte mindenki kapcsolatban van es ez engem kicsit mar nagyon zavar. 170cm vagyok kb hosszu barna hajam van barna szemem nem igazan vagyok vekony alkatu nincs nagy mellem de a fenekem viszonylag kerek es formas. Kedves segitokesz vagyok es imadom a focit is :3

2016. nov. 20. 16:12
 1/4 anonim ***** válasza:

15 vagy, a melled még nőhet/formálódhat..

hát nem tudom, nyitni szoktál?

2016. nov. 20. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen
2016. nov. 20. 16:24
 3/4 anonim válasza:
Szia szerintem nem veled van a baj csak még nem találtál olyan személyt akiért mindent megtenél hogy vele lehes. Èn 16 éves vagyok és úgyan ez mindenkinek van valakije a hugomnak is volt mar baratja hosszab idejig nekem még nem. Minden fiúban csak csalodok. Itthon meg már azt hiszik nem is érdekelnek a fiúk pedig nem így van csak még nem találtam olyat akivel együtt lennék és visszonozná az érzéseim. Minden esetre járj ki otthonról és ismerkedj..
2016. nov. 20. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem veled van a gond, csak 15 vagy, majd idővel lesz valakid nem kell erőltetni, mert akkor meg már rosszúl fogod érezni magad.

17F

2016. nov. 24. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!