Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tul hamar kotodok emberekhez...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tul hamar kotodok emberekhez es tul melyen. Ezt hogyan kuzdhetnem le?

Figyelt kérdés

2 eve nincs baratom es ha elkezdek beszelni egy fiuval rogton kotodni kezdek hozza... de ha abba marad a beszelgetes szomoru leszek aztan rajovok hogy felesleges volt ilyen keves ido utan.

De ezt mostanaban mindig eljatszom.

Hogy lehetne azt megcsinalni hogy csak hosszabb ido utan kotodjek melyen egy fiuhoz?:/

17/L


2017. febr. 9. 21:33
 1/5 Stark2000 ***** válasza:

Hogyan szoktál a srácokkal beszélgetni? Könnyen megnyílsz előttük, könnyedén beavatod őket a magánéletedbe? Ha igen, esetleg ezen változtass. Egyébként meg érzelgősebb lehetsz, mint az átlag - nem pont így fejezném ki azért - és talán ezért.


Amióta barátnőmmel szakítottam bennem is sokkal több szeretet van. Ha áttudok ölelni egy hozzám közelebb álló lányt, hát..


17F

2017. febr. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Konnyen nyilok meg nem vagyok az a felos tipus, lehet akkor az a baj? De en ilyen vagyok... nem tudom:(
2017. febr. 9. 21:43
 3/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg szeretnél már egy barátot nagyon, ezért kezdesz el ilyen könnyen kötődni. Ez annyira amúgy nem is lenne gond, csak sokan kihasználják ezt. Próbálj meg kicsit lassabban haladni a beszélgetéssel. Ne feltétlen ossz meg mindent egyből. Meg persze ez fejben dől el. Sok embernek sokféle problémája van abból hogy nem tartja szem előtt hogy mindenki csak egy ember 7,483,303,417-ből. Ezt próbáld szem előtt tartani. 18/f
2017. febr. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Stark2000 ***** válasza:
Így van. Elsőnek ismerd meg jobban, mielőtt ennyire megnyílsz neki. Egyébként aranyos természetű lehetsz, csak azt sajnálom, hogy ezt valóban sokan kihasználják.
2017. febr. 10. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Lazán, görcsölés nélkül, nyugodtan, türelemmel fogd fel a dolgokat, úgyis jön majd magától minden:) Kicsit csökkentsd a saját magaddal és másokkal szembeni elvárásaid. Tudom nehéz, mert egy ideje már én is a szinglik életét élem de azért mindig próbálom tudatosan magamba verni az említett szempontokat.


17/F

2017. febr. 10. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!