Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem tudok ragaszkodni...

Miért nem tudok ragaszkodni az emberekhez?

Figyelt kérdés

Elméletileg most hal meg a nagybátyám (kórházban van és elég súlyos), de, hogy őszinte legyek nem nagyon érzem magam rosszul miatta. Jóban voltam/voltunk vele és nagyon bírom a humorát/stílusát, de hacsak nem erőszakolom ki magamból az érzést, akkor nem vagyok szomorú. Ez nem az első eset, volt már más haláleset is és akkor sem volt semmi.

Az egyetlen dolog ami most a fejemben van, hogy hátha mégsem halt még meg, mert rohadtul utálok temetésre menni.

Végiggondolván nem nagyon tudom, hogy van-e olyan ember, aki ha elhagyna végleg/ideiglenesen akkor őszintén rosszul érezném magamat. Talán édesanyám az egyetlen ilyen.


Most kicsit érzéketlennek tűnhetek, és lehet az is vagyok, de nem tehetek erről, nekem is nagyon problémás, hogy egyszerűen nem tudom, hogy mikor-mi miatt kéne szomorúnak lennem..


17/F


2017. jan. 20. 19:18
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez nem rossz dolog, sőt, tulajdonképpen tök jó. Örülj neki. Ha nem szeretsz senkit, nem vagy sebezhető, nincs gyenge pontod. Szerencsés vagy.


15l

2017. jan. 20. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ez valamilyen szempontból nem rossz tulajdonság. Vannak emberek akiket ez idegileg nagyon le tud gyengíteni vagy akár öngyilkosággal is próbálkoznak, mert nem tudják feldolgozni, hogy akit szerettek örökre elment. Én lányként sajnos nagyon érzékeny típus vagyok, de szerencsére olyan közeli hozzátartozóm még nem halt meg. Illetve nekem az egyik nagybátyám 2015-ben hunyt el, de amikor megtudtam a hírt, akkor nem igazán hatott meg, ellenben édesanyámat és a mamámat. Emlékszem hogy egyedül csak a temetésen sírtam, mert akkor valahogy a bánat annak a sok embernek az arcán mégis kiváltotta belőlem. Ha anyukám halna meg, az nekem is rettenetesen fájna, mert őt szeretem a legjobban és úgy érzem neki bármit elmondanék. 16/L
2017. jan. 20. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!