Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Mit vártok el a mai...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mit vártok el a mai fiúktól?

Figyelt kérdés
2016. okt. 5. 00:11
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Legyen normális, jó fej, hűséges, és kölcsönösen megtudjunk bízni egymásban. Közel 19 évesen már semmi egyebet nem várok el a fiúktól. Nekem sosem volt egy konkrét ideál pasim aki külsőre is feleljen meg az elvárásaimnak, én nekem fontos az amit írtam. Nem igazán számít hogy most sovány, izmos, sportos, vagy kövér, meg milyen vonásai vannak amik torzítják, de nem tehet róla. Annyi elvárásom van a külsőre hogy azért valamilyen szinten legyen igényes, és ápolt, ne hanyagolja el magát, meg ügyeljen a higiéniájára. Tavaly jártam már egy kövér fiúval akivel egy lány se járt volna, még az átlagos lányok sem, nem tudtam megérteni hogy miért nem kellett a lányoknak pedig teljesen jó pasi volt, az hogy kövér volt, hát istenem. A mi szakításunk is közös megegyezéssel történt, bár nagyon fájt a szívünk egymás miatt, de ő neki valóra vállt egy nagy álma, alapból 23 éves volt akkor, és összejött neki egy jó állás a szakmájában külföldön így ment az apja után. Mivel csak 2-3 havonta tudott volna hazajönni így az albérletüket megszüntették, ami bútorai, meg háztartási gépe volt azokat nagyrészt eladta, amit nem tudott oda adományozta egy rászoruló családnak. A tesóméknak is adott egy könyvespolcot, kávéfőzőt és a TV-jét, mert ő neki szüksége nem volt rá. Mivel a saját családi házukat anyukája halála után apjával eladták mert apja már régóta él külföldön így addig a barátomnak kivettek egy albérletet amibe apja segített bele, de hiába volt itt jó munkája nem élt meg belőle egyedül, én meg tanulok még most is. Persze a távkapcsolatot nem akartam igazán, és ő se akarta hogy rá várjak folyton amikor nagykorú lányként inkább éljem az életem.
2016. okt. 5. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Legyen vicces de komoly is, legyen művelt inteligens, rendelkezzen az alap tudás szintel minimum. Ne legyen bunkó, nagyképű, felszínes, és egoista. Kinézetre mindegy de ápolt legyen, és adjon magára. És legfőképp szeressen...

De hát 100-ból 1 fiú ha ilyen... Nem akarok ezzel senkit megbántani mert tényleg vannak kivételek (remélem) 14/L

2016. okt. 5. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Bocs,nő vagyok: szeressen,meg ami ezzel jár:)
2016. okt. 5. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Fiúként mondom azt, hogy szerencsére fordul a kocka, lecsengett a divat illetve menőzési hullám és a lányok rájöttek arra, hogy semmit nem érnek a külsőségek, ha a srác belülről egy nagy nulla. De ez kölcsönös, a lányoknál se nyerő már a vagánykodás, minden hétvégén részegség, összejönni akárkivel :)
2016. okt. 5. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
legalább eagle legyen csgoban
2016. okt. 5. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
inkább nem válaszolok.. Menj ki az utcára és ne csak nézzél hanem lássál is..!
2016. okt. 5. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Na jó,igazából azt várom el,hogy minél több ostoba kérdést írjon ki.Azok mellett biztos nem unatkoznék...
2016. okt. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!