Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vannak itt olyan lányok, akik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyan lányok, akik valamiért félnek a fiúktól?

Figyelt kérdés
Úgy értettem, aki valamiért nem mer a közelükbe lenni, mert valamiért fél,senki se mondja azt, hogy ,,A mostani fiúktól?" mert nem minden fiú olyan.
2016. júl. 3. 10:53
 1/8 thuesday válasza:
Ez vicces mert a kérdésed alatt pont kidob elsõként egy olyat, hogy "kiráz a fiúktól a hideg, miért?" x3
2016. júl. 3. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Annak a lánynak is ez a baja, és érdekell, hogy másokkal is van ilyen?
2016. júl. 3. 11:32
 3/8 anonim ***** válasza:
Egy ideig én is féltem a fiúktól, jóformán hozzájuk se mertem szólni, de miután középsuliba kerültem és sokan elkezdtek udvarolni, azóta kénytelen vagyok valamit kibökni.
2016. júl. 3. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha nem tetszik a fiú, akkor simán elvagyok vele. Ha tetszik, az már kicsit rázósabb. 15/L
2016. júl. 3. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nekem valamiért bejönnek a visszahúzódó, félénk lányok, cukinak tartom őket.Talán azért, mert az animékben s ilyen lányok vannak.(Pl.:Btooom Himiko)
2016. júl. 3. 15:37
 6/8 anonim válasza:
Azért Himiko nem félt a fiúktól az elején... azért is került a "játékba". Bár nem tom az animében hogy van. Visszatérve, van olyan, hogy félek odamenni, és beszélni fiúkkal. Inkább önbizalom kérdése mint konkrét félelem.
2016. júl. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én elég félénk vagyok főleg ha az adott fiú tetszik :)
2016. júl. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Először is lehet azért fél az a személy mert nem tudja hogy fognak vele viselkedni (főleg ha a fiút a barátai veszi körül)és bizonytalan lesz ezért inkább vissza vonul.

Mondjuk én így viselkedek szégyenlős vagyok idegen társaságban de ha már 5 percet velük vagyok s látom nem fognak cikizni meg ilyenek fel oldódom és akkor jön az igazi énem.

2016. júl. 4. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!