Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A lányok azt mondják hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok azt mondják hogy nagyon cuki és helyes vagyok, de valamiért egyik sem akar velem összejönni. Mi a baj?

Figyelt kérdés
Több lány szerint is nagyon helyes vagyok, szépek a szemeim és a személyiségem is bejön nekik, de amikor próbálkozok akkor visszautasítanak. Mi lehet a baj?
2015. nov. 29. 20:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Nincs pénzed..
2015. nov. 29. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Vedd már észre, hogy az semmit sem jelent. A kiskutyák 90%-ára is ugyanezt mondják!!!!!
2015. nov. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is igy vagyok. De esélytelen vagy konkrétan
2015. nov. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Szóval ez kb. olyan szöveg hogy "igen, helyes vagy, csak húzz már a francba".
2015. nov. 29. 21:09
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát igen, ez olyan „aranyos fiú vagy, de úgy nem jössz be” duma, csak hát burkolva.
2015. nov. 29. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A cuki nem túl férfias tulajdonság.
2015. nov. 29. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem pont az ellentéte.. Ha egy lánynak bejössz a legtöbbször nem kell attól tartanod mert ,hogy lecukiz mert örülni fog mint majom a farkának és általában erőteljesebb jelzőket használ, dícsérget stb. Amikor nekem egy lány azt mondta cuki vagy aranyos mindig egyenlő volt azzal, hogy nem tetszem neki és nem akar megbántani.. ""igen, helyes vagy, csak húzz már a francba"." Ezt felejtsd el.
2016. nov. 8. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!