Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki az a hülye akár férfiban,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki az a hülye akár férfiban, akár nőben, aki a csúnya/kedvest vagy helyes, szépet/bunkót választaná, mikor lehetősége adódik helyes, szépet/kedvest választania?

Figyelt kérdés
Nem fér a fejemben, hogy csak csúnya, kedves és bunkó helyes férfiak léteznek a GYK férfiközössége szerint. Én egy csomó helyes és rendes pasival találkozom nap mint nap.
2015. jún. 23. 15:05
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
40%

*Nem fér a fejembe..


Más: az átlagos akkor szerinted is csúnya?


Kíváncsi vagyok, hogy nézel ki...

2015. jún. 23. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
92%
Hagyjad, ezekkel a hozzászólókkal felesleges vitatkozni, semmi értelme. Magukon képtelenek változtatni és ezért ülnek naphosszat a gép előtt a másik nemre mutogatva. Ne húzd fel magad rajtuk.
2015. jún. 23. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
79%
Na csak ovatosan a valogatassal, mert az ertelmesebbje elfogy a huszoneves korban es mar csak a selejt marad a valasztekban ... akik meg kesobb ujra visszakerulnek a "huspiacra" azok mar egyszer leszerepeltek valahol, tehat nagy valoszinuseggel ok is mar csak a maradek selejteknek a taborat erosithetik.
2015. jún. 23. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Jól nézek ki, legalábbis sikerült megbarátkozni a külsőmmel már régóta. Hogy jön most ide az átlagosság?
2015. jún. 23. 15:09
 5/19 anonim ***** válasza:
Hát a bunkó mindkét nemben sokkal könnyebb préda mert szinte kínálja magát és sokkal feltűnőbb. Az más, hogy értelmes emberek az ilyennek maximum kalandoznak fiatalabb korukban és rájönnek viszonylag hamar élni, komoly kapcsolatra nem az ilyen emberrel lehet.
2015. jún. 23. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
A bunkó emberekkel nem hogy párkapcsolatot, hanem beszélgetést nem vagyok hajlandó kezdeményezni. Kinek hiányzik egy köpködő hülye?
2015. jún. 23. 15:13
 7/19 anonim ***** válasza:
23%
ma már nem éri meg kedvesnek lenni sok pasi társam a barátparkolóban végzik meg ez a szöveg már jaj de fogom irigyelni a barátnődet ha lesz ! viccek ezek a mai nők ezek nem is nők kislányok
2015. jún. 23. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
De megéri kedvesnek lenni, mert a parasztok még barátzónába sem jutnak be.
2015. jún. 23. 15:15
 9/19 anonim ***** válasza:
54%

Úgy jön ide az átlagosság, hogy én átlagos pasiként is kevés vagyok egy átlagos/átlag alatti nőhöz.


És nem lennék meglepődve, ha rondának tartanának, hiszen csak a jópasi lehet szép. Hiszen két véglet van...


Vagy mégsem?

2015. jún. 23. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
54%

Abban igazad van, hogy megéri kedvesnek lenni.


ÉS hogy visszatérjek a kérdésre: ha választhatnál, hogy kivel lépsz kapcsolatba: egy kedves, de átlagos pasival vagy egy jóképű de bunkó pasival, minduntalan az utóbbit választjátok!


A jóképűm és rendes pasikat most direkt vettem ki a választási lehetőségek közül, mert rá akartam világítani a felszínességetekre.

2015. jún. 23. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!