Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kiráz a hideg a fiúktól. Miért?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiráz a hideg a fiúktól. Miért?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi, hogy más lánynak is van-e ilyen problémája? Annyi a lényeg, hogy bárki próbál közeledni hozzám, bezárkózok és elutasítom. Ha egy srác az illető és megérint, kiráz a hideg és gyűlölet fog el, és arra gondolok hogy most azonnal engedj el. Nem értem az okát, semmi családi trauma nem volt az életemben, apukámat nagyon szeretem, szóval ez nem lehet probléma. De ez nagyon megnehezíti az életemet, lehetne valahogy ezt leküzdeni? Eddig még nem volt barátom. Pontosan ez miatt. Az segítene, ha pszichológushoz járnék? 16/L

2016. júl. 2. 16:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
92%

Segíteni biztos segít valamit :3..

Maximum ellát hasznos tanácsokkal, szóval jah egy próbát megér :3 Hajrá és sok sikert!

17F

2016. júl. 2. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Stark2000 ***** válasza:
100%
A maiaktól? Nem csodálkozok. Egy próbát megér a pszichológus, igen.
2016. júl. 2. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 likebike ***** válasza:
49%
Annyit szűrtem le ebből,hogy te egy rendes lány lehetsz.Nem vagy r*bi,aki az első ránézés után engedi magát kihasználni.Biztos keresed az igazit,de azért ne félj a fiúktól és nem kell gyűlölnöd őket.Lazulj el,addig foghat,amíg te nem akarod,hogy elengedjen és csak ott,ahol akarod.Azért nem volt barátod,mert lehet,hogy madarakkal találkoztál és nem fiúkkal,ezeknek egy kaland kell és szevasz.Próbálj meg egyensúlyt teremteni,hogy ne is legyél kihasználva,de ne legyen az,hogy bezárkózol,nem engeded,hogy megérintsenek.Ez is kell.
2016. júl. 2. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
46%
2-es kérlek, hogy ne általánosíts!!
2016. júl. 2. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 likebike ***** válasza:
100%
Ja és nem kell feltétlenül pszichológus,de valakivel ezt mindenképpen meg kell beszélned.
2016. júl. 2. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 likebike ***** válasza:
23%
#4 Ezt most nekem címezted?
2016. júl. 2. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
25%

te vagy a 2-es??

Nah látod, hogy nem :)

2016. júl. 2. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 likebike ***** válasza:
Ja ez nem ide kellett volna menjen,bocsi,egy másik 4-től kérdeztem:))
2016. júl. 2. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Valoszinuleg igen,segitene.

Az elso kapcsolatom ota nekem sem volt senkim,pontosan ezek miatt. Barki kozeledik,automatikusan gyulolni kezdem a sracot. Ha van kedved beszelgetni,irj,sorstarsak vagyunk.:(

Szinten 16L

2016. júl. 2. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Stark2000 ***** válasza:

#4 Tudom, hogy vannak rendes pasik még, csak én haveromon kívül kb egy darabot nem láttam. Az, hogy a rokonságomban tesóim, unokatesóim normálisak.. hát nekem ez nem mérvadó. Az osztályomban a 15-17 éves srácok arról beszélgetnek, hogy kit, hogyan húztak meg a hétvégén, miközben a sárga földig leitták magukat. Szóval én elhiszem, hogy akad még hűséges, szerető, aggódó, rendes pasi, de az ő korosztályában ez talán még ritkább, mint a felnőttek között. Aki meg nem ilyen "mai" srác, az úgysem veszi magára. Ha még is, fogadja őszinte bocsánatkérésem! :D


16F

2016. júl. 2. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!