Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kiráz a hideg a fiúktól. Miért?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiráz a hideg a fiúktól. Miért?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi, hogy más lánynak is van-e ilyen problémája? Annyi a lényeg, hogy bárki próbál közeledni hozzám, bezárkózok és elutasítom. Ha egy srác az illető és megérint, kiráz a hideg és gyűlölet fog el, és arra gondolok hogy most azonnal engedj el. Nem értem az okát, semmi családi trauma nem volt az életemben, apukámat nagyon szeretem, szóval ez nem lehet probléma. De ez nagyon megnehezíti az életemet, lehetne valahogy ezt leküzdeni? Eddig még nem volt barátom. Pontosan ez miatt. Az segítene, ha pszichológushoz járnék? 16/L

2016. júl. 2. 16:14
1 2
 11/12 anonim válasza:
Szia! Szerintem egy psziologust kéne felkeresned, hogy ki lehesen deríteni mi vezetett ide, mert előbb utóbb mindenhol kiutálnak majd ami esetleg depressziohoz vezethet. Egyébbként nem lehet az hogy a lányokat szereted? Nem sértésből írtam, csak arra vagyok kiváncsi hogy ha lányokkal vagy hogy reagálsz? Pl ha megéríntenek stb? Remélem nem bántotalak meg? Segíteni akarok. L/21
2016. júl. 3. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat! Szinte mindannyian helyeseltétek a pszichológust, ezért meg fogom próbálni. Mindenkinek ment a zöld pacsi (kivéve aki csak úgy idetévedt :D)


10#: osztom a véleményed, teljesen igazad van. Az én osztályomban is ilyenek és felfordul a gyomrom tőlük. Fel nem foghatom épp ésszel, miért kell a nőket ennyire tárgyiasítani. Itt is érvényes, hogy akinek nem inge..


11#: Húú mennyit gondolkoztam már ezen! A lányok tulajdonképpen jobban tetszenek is, mint a srácok és jobban is kijövök velük (ami persze természetes) Az ő közeledésük, érintésük egyáltalán nem zavar. De a fiúk is vonzanak valamilyen szinten. Ezzel nem cáfolok rá semmire! Lehet biszexualitás, de magam sem értem. Gondolom el kell fogadni, nem érdemes/ajánlott elfojtani.

2016. júl. 3. 22:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!