Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit vártok el a fiúktól lányok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Skorps kérdése:

Mit vártok el a fiúktól lányok?

Figyelt kérdés
Mi kell nektek? Semmi sem jó nektek? Valaki adjon végre tanácsot, mert nem értem már a lányokat.
2015. júl. 26. 22:26
 1/10 anonim ***** válasza:
Még ők sem tudják, hogy mi kell nekik.
2015. júl. 26. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Már kezdem feladni a dolgokat. Hűséges ember vagyok, de semmi nem jó nekik. De persze ha nincs kapcsolatom, akkor jönnének mint a légy. Amint kapcsolatba kerülök, mind a főnököm akar lenni. Ha dolgozok, az a baj, ha mennék velük romantikázni, akkor az a baj stb. Hihetetlenek :)
2015. júl. 26. 22:34
 3/10 anonim ***** válasza:

Nem lehetnek valami komoly csajok, ha még ők sem tudják mit akarnak.. Sajna sok ilyen van.

Hogy mi kell nekünk? Nekem minden mindegy volt csak együtt.. (múlt idő azért mert házasok vagyunk azóta)

2015. júl. 26. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
10%

Őszinteség, hűség, törődés, szeretet, tisztelet, bizalom, mély szellemi kapcsolat kettőnk között, empátia, türelem, támogatás, biztonságérzet mellette, intelligencia, nyitottság a világ dolgaira, általános szintű műveltség, tájékozódottság. Rendkívüli humorérzék, laza életvitel, spontaneitás, kalandvágy, egy kis huncutság. Legyünk barátok és jó szeretők is, ne csak szerelmesek. Legyenek közös témák, érdeklődési körünk. Hasonlóak legyenek a céljaink (házasság és gyerekkérdés, a jövőről alkotott kép - hol, hogyan). Lássam benne a tűzt, a szenvedélyt, az életörömöt, lelkesedjen valamiért, legyenek céljai, ambíciói, legalább egy. Legyen állandó, stabil munkahelye, ne legyen link alak, aki semmit nem csinál, csak bulizik, döglik (nem érdekel, mennyit keres, magát tudja fenntartani, én meg magamat, kész). A házimunkában is segítsen, ne várja el, hogy kiszolgáljam (elég sokat dolgozom), néha lepjen meg egy ágyba hozott reggelivel vagy kávéval, vacsorával, masszázzsal, közös fürdővel (oda-vissza megy a dolog természetesen). Legyen hite bennem és abban, amit csinálok. Nagyon vonzó, ha a művészeteket is kedveli, esetleg huzalma, tehetsége is van bármihez.


Külsőleg: legyen igényes és ápolt (haj, fogak, körmök, bőr, tisztaság, tiszta, ép ruhák) tudja, mi áll jól neki, ne csináljon hülyét magából egy borzasztó frizurával vagy ruhával.


Nos, ha létezik ilyen férfi - amit kötve hiszek haha -, jelentkezzen, mert ő az enyém!


Igen, tudom, hogy magasak az elvárásaim, bár legalább inkább belső dolgokat érintve, és nem a külsőségeket - szerintem amiket ott leírtam, teljesen alapvető(nek kéne lennie)


21l

2015. júl. 26. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Az a gond, hogy ha ezeknek megfelelek, akkor vagy azt kapom hogy puhány vagyok, vagy megcsalnak egy tetovált döggel. Én úgy érzem, hogy a műveltségemmel nincsen gond. Bár a kérdés az, hogy ki a művelt? Az aki fejből vágja a verseket, vagy aki meg is érti azt. Köszönöm a véleményed. Örülnék, ha a környékemen lenne hasonló lány. Mert amit leírtál, az valóban jól hangzik. De nehéz ilyen nőt találni, aki ezeket keresi a férfiakban.
2015. júl. 26. 22:59
 6/10 anonim ***** válasza:

22:52, az a baj, hogy sok ilyen pasi van (én is ilyen vagyok úgy 95%-ban), és ezeket szokták a friendzóne-ba száműzni.


(amúgy a "legyen gazdag" kimaradt, gondoltam segítek egy picit)

2015. júl. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
De jó, hogy helyettem tudjátok, kiket rakok barátzónába, meg kiket nem :) De jó, hogy megint az anyagiakat feszegetitek... (leírtam, keressen annyit, hogy magát eltartsa, én bőven megkeresem a magamét, támogatás nélkül is jól élek, ha már ennyire kukacoskodtok)
2015. júl. 27. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Jó hát ha te nem ilyen vagy, annak nagyon örülök :) Akinek nem inge, ne vegye magára, ennyi!
2015. júl. 27. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
"amúgy a "legyen gazdag" kimaradt, gondoltam segítek egy picit" Ezek után hogy ne vegyem magamra? :D Na mindegy. :)
2015. júl. 27. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Hát ha nem vagy anyagias, akkor vedd úgy hogy nem szóltam :) Ennyi az egész. Tudják nagyon jól azt, akikre ez vonatkozik, neféljcsak ;) Figyeld meg, jönnek lepontozni :DDD


Egyébként a közös fürdő miért olyan lényeges? A nagy része aránylag stimmel, csak így fennakadok az apróságokon. Nincs ezekkel se bajom, főleg ha oda-vissza működne a dolog, csak furcsállottam :)

2015. júl. 28. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!