Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, mit vártok tőlünk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mit vártok tőlünk fiúktól, hogy mire és miért kezdeményezzünk, hogyha még ránk se néztek, aztán meg még ti vagytok megsértődve, mindig és mindenkor azt hangoztatjátok, hogy milyen nyápicok vagyunk, csak egy mosoly vagy egy nézés hiányozna!?

Figyelt kérdés
2010. júl. 7. 18:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
megfogalmaznád érthetőbben, ha kérhetem?
2010. júl. 7. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
a semmire,hogy lépjünk,amire meg jön a siránkozás.
2010. júl. 7. 18:54
 3/12 anonim ***** válasza:
hát ha ilyen hülye vagy, akkor nem is csodálom, hogy minden senki nem néz rád
2010. júl. 7. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
-minden:D
2010. júl. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
hát egy ennyire hülye ember nem csodálom hogy nem kell senkinek, ne haragudj de tanulj már meg fogalmazni :D:D
2010. júl. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
szted ha egy lány téged néz egyfolytában akk ki kezdeményez????vagy nem értem a kérdést...:D
2010. júl. 7. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
közeledj!!!!!
2010. júl. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
szerintem azt kéne csinálnod hogy mondjuk ránézel, mosolyogsz, és hogyha nem jössz be a csajnak azt úgyis látod. Ha meg bejössz neki, akkor menj oda hozzá... ilyen egyszerű.
2010. júl. 7. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

kétesélyes.. rám is mosolygott egy csaj, odamegyek hozzá, erre méltatlankodik, hogy nem jövök be neki :D


de volt, hogy mosolyogtam rá, a lány nem viszonozta, de később meg kiderült, hogy bejöttem neki és ő se tudja miért nem viszonozta :D


most menj el rajtuk! :D fene se érti :)

2010. júl. 7. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Kár olyannak kezdeményezni aki erre nem reagál, ne huzzd fel magad csak keres olyat akikvel kijösz.
2010. júl. 7. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!