Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, mit vártok tőlünk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mit vártok tőlünk fiúktól, hogy mire és miért kezdeményezzünk, hogyha még ránk se néztek, aztán meg még ti vagytok megsértődve, mindig és mindenkor azt hangoztatjátok, hogy milyen nyápicok vagyunk, csak egy mosoly vagy egy nézés hiányozna!?

Figyelt kérdés
2010. júl. 7. 18:50
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Én tökéletesen megértettem,dehát én férfi vagyok.

Szóval:

A lányok várják,hogy lépjünk, de nem adnak jelzést.Mi nem akarunk lebőgni,ezért nem nyitunk.Következtetés a hölgyeményeknél: gyáva kukacok,nem igazi férfiak,stb...Mert bátorítani,jeleket adni luxus lenne. Lány hazamegy,"utálom az összes pasit!!! stb..."

Pedig csak jeleznie kellene a strácnak,hogy lehet udvarolni...

Na,szüóval, miért kelle zt csinálni??

Röviden ez lenne a kérdező kérdése.

2010. júl. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
utolsó írta a tutit.
2010. júl. 9. 16:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!