Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Lányok! Ti undorodtok a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti undorodtok a Biszex fiúktóL? Vagy inkább vonzódtok hozzájuk, és akár még párkapcsolatba is belemennétek?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 22. 16:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
50%
Nem undorodok de nem előny 21/L
2016. ápr. 22. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem szexi tud lenni amikor 2 fiú.......

L

2016. ápr. 22. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem tekintek semmivel sem másként egy biszex fiúra, mint egy heteróra. Talán ha bi, még egy kis plusz izgalmat is ad. Kicsit vonzóbb mint egy hetero :)

19/n/bi

2016. ápr. 22. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát biszex lányként fura lenne, ha undorodnék tőlük :D ugyanannyi esélye lenne velem a párkapcsolatra, mint bárki másnak, nem ez döntené el (:
2016. ápr. 22. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm lányok! De Ti hol "teremtek", hogy ilyen toleránsak és rendesek vagytok..? Én már az ismerkedés elején elmondom..., de lehet akkor titkolnom kellene, de annak meg mi értelme lenne..
2016. ápr. 22. 16:43
 6/15 A kérdező kommentje:
Még 1 dolog.. Melyiknek "örülnétek jobban" ha a fiú Bi-Aktív, Bi-Passzív, vagy Uni lenne?
2016. ápr. 22. 17:00
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Első válaszoló vagyok. Nekem mindegy lenne a beállítottsága ilyen téren persze ha mindenben az ideálom (:
2016. ápr. 22. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm még 1x,hogy válaszoltatok!

Jó azért tudni, hogy mégis csak vannak olyan lányok mint Ti!

2016. ápr. 22. 17:55
 9/15 anonim ***** válasza:
47%
Engem taszít,úgy értve ,hogy nem jönnék össze vele, mint egy jó barát oké, de akivel kapcsolatban vagyok az ne legyen biszex.
2016. ápr. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Pixie26 válasza:
100%
Szia! En sose undorodtam a biszex pasiktol, viszont mindig is ugy voltam vele h barátnak nem mert h ne csaljon mar meg egy pasival. Hat rajottem h ez hulyeseg :D ha szeret nem fog megcsalni egyik nemmel sem :) Aztán rátaláltam életem szerelmére aki igen egy Biszex ferfi. Aggódtam h nem leszek neki eleg nem tudom kielégíteni a vágyait hiszen vannak dolgok amiket O igényel. Nekem ezt O az elejen elmondta es sztem ez a helyes :) Es beszélgettünk errol sokat es mondta mindent meglehet oldani ketten. Es hat valoban. Szeretjük egymást es abszolult kielegitjuk egymas vágyait. Ne add fel a keresést es mindig legyel oszinte. Vannak meg rendes Nok ;) 22/N
2016. ápr. 25. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!