Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Belemennétek ti egy nálatoknál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belemennétek ti egy nálatoknál "magasabb rangú" emberrel egy párkapcsolatba ebben az esetben?

Figyelt kérdés

Fiatal pályakezdő vagyok, tavaly végeztem az egyetemen. Az adott szakterületemen próbálok minél jobb eredményt elérni.

Van egy férfi, aki nagy szaktekintély és én őt még az egyetemről ismerem. Kb 10 évvel idősebb nálam, de "fiatal" kora ellenére komoly karriert tudhat maga mögött. Már az egyetemi évek alatt is jókat beszélgettünk, éreztem, hogy tetszik neki a munkám és a gondolkodásom... Nemrég elkezdett udvarolni és egy alkalommal bevallotta, hogy már nagyon régóta tetszem neki és vonzódik hozzám. Ez az egész nagyon hízelgő és jól is esik, de kicsit talán egyoldalú a dolog a részemről. Nagyon jó ember ugyan és nagyon szeretem a társaságát, de pl. szexuális vonzalmat nem érzek felé (bár ez talán még változhat.) Érdekes ez, mert ettől függetlenül sok lánynak tetszik, de valahogy ő nem az esetem. (Nekem mindig az ilyen laza "rosszfiúk" tetszettek.) Barátnőim egytől egyig azt mondogatják, hogy ne hagyjam ki ezt a "lehetőséget". Sok mindenben igazuk is van, mert ha ennek a férfinak lennék a barátnője, valóban sok minden lehetőség adódna hozzá. Itt gondolok az izgalmas társasági életre és a rengeteg utazásra, kultúrális rendezvényekre... Olyan körbe kerülnék be könnyedén, ami más úton sokkal nehezebb lenne. Magyarán egy nagyon jó életminőséget is járna ehez a párkapcsolathoz.

Viszont ez egy másik oldalról zavar is, mert kicsit számítónak hat, és én mindig is megvetetem az érdekembereket. Már maga az a dolog, hogy egy a szakterületünk, az is sok konfliktust szülhet. Valahogy olyan "kissebbnek" érzem magam hozzá képest...


Összefoglalva a dolgokat egy nagyon jó és becsütetes emberről van szó, aki komoly szándékkal közelít felém és régimódian szólva nagyon "jó parti" lenne. Ő is és én is független vagyok, és ezért is gondolkodom azon, hogy belemegyek...merthát...mért ne? Talán egy próbát megér? Csak sikerül legyűrni a fenntebb írt dolgokat!?


Ti mit gondoltok erről?


Köszönöm, ha elolvastad! 24/l


2009. dec. 10. 18:50
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem!

Ha belemennél ebbe a kapcsolatba akkor az arról szólna,hogy kihasználjátok egymást te a karrieredért őt.

(Ha együtt dolgoztok)

Ő a testedért téged,persze lehet hogy beléd szeret de akkor még mindig ott van te nem szereted és nem vonzódsz hozzá.

Megcsömörlenél ebbe a kapcsolatba bár te tudod azon kívül az a másik kérdés tényleg független vagy nős és vannak gyerekei?

F/37

2009. dec. 10. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem részedről féreg dolog lenne csak azért járni vele hogy jobb helyzetbe kerülj, hiszen nem vonzódsz hozzá. Viszont van pár ilyen példa az életben úgyhogy dönts ahogy jónak látod. Keress inkább rossz fiút magadnak. Lehet hogy a rangos palijelölted beléd van zúgva és azt reméli, hogy nem a pozíciója miatt kellene neked. Amit, mint látjuk elég rosszul hisz :)
2009. dec. 10. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 kolosszus22 ***** válasza:

Ahogyan említetted is ez egy számító és érdekkapcsolat lenne a részedről, amire előbb-utóbb a partnered is rá fog jönni és akkor bizony nem lesz kellemes a dolog!

Ami könnyen jön az könnyen is megy, ez nem hülyeség, ha balul sül el a dolog akkor nagyon csúnyán keresztbe is tehet neked. Egyébként is aljasság ez a másik féllel szemben, becsapod csak, itt kezdődik el a k.urválkodás!

22/F

2009. dec. 10. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
71%
ne hagyd ki. sok sikert!
2009. dec. 10. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
67%
Egy életed van. Ha kihagyod, lehet, hogy ő lesz a Huffnágel Pista...
2009. dec. 11. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én anno nem mentem bele, és a mai napig sem bántam meg. Megundorodtam volna tőle, magamtól, meg az egész élettől. Egy laza "rosszfiúval" élek boldog kapcsolatban. Gazdagok nem vagyunk, albérletben lakunk, de azért van társaságunk, utazgatunk (nem luxushelyekre, "csak" pl bringával Horvátországba) kulturális rendezvényekre is hetente többször járunk.
2009. dec. 11. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez az ember talán ma "magasabb rangú", de ez könnyen változhat, minden adott, hogy hozzá nőjél. Nézz körül, a nagy művészek mellett majdnem mindig szakmabeliek a társak, de javarészt nem azonos szintűek. A társak mást adnak a kapcsolatba. Nem civilek, nem valami butácska nőcskék/pasik.

Nem érzek itt érdekkapcsolatot.

Nagyobb kérdés a vonzalom. Azt gondolom, hogy meg lehet próbálni, az érzelemnek lehet adni egy esélyt. A tisztelet átmehet rajongásba, onnan már csak egy kis lépés a szerelem. Próbáld ki! Mit veszthetsz? Pár évet, maximum, de az sem lenne valami szenvedés. Amint belátjátok, hogy nem ment, úgyis elszakadtok egymástól.

2017. ápr. 14. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!