Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Belemennétek életvezet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Belemennétek életvezetési érdekkapcsolatba?

Figyelt kérdés

Ahol a férfi kiköti hogy nem biztosít szerelmet és szexet, de ezen kívül megad minden más törődést, és ezt cserébe is elvárja?

Például főzés, masszázs, takarítás, munkában való asszisztálás, cserébe pénz/fizikai munka, stb, és alkutól függő elvárások.


2011. okt. 9. 20:21
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
nem. minek? nagylány vagyok már, tudok én is keresni magamra. és mi van,ha szerelmes leszel, vagy ő valakibe? akkor vége? szerezzen be inkább egy bejárónőt.
2011. okt. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
impotens vagy vagy mi??
2011. okt. 9. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

A második mondatot nem értettem annyira. A nő megcsinálja a házimunkát, te pedig..? Fizikai munka?

Amúgy nem tudom, hogy belemennék-e..pl. abból a szempontból jó, hogy ha szeretnél elmenni valahová, van kivel stb.

2011. okt. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Te most leírtál egy lakótársi kapcsolatot, nem értem mi ebben az életvezetés...!
2011. okt. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Szerelmes? :D Nagyfiú vagyok már. Jó csak egy bejárónő nem fog megmasszírozni, meg besegíteni a munkámba, nem lehet vele megbeszélni dolgokat, nem jön velem moziba ha szórakozásra vágyok valakivel, nem vezeti a kocsit, ha már fáradt vagyok, stb... Szóval legyen rendes feleség, csak ne akarjon szexet meg szerelmet.


Nem vagyok impotens, csak ha észrevetted volna, a szex mindig elront egy kapcsolatot. Természetesen neki sem kell hűségesnek lenni, és élhet másokkal szexuális életet, de én legyek neki az első, nem a szórakozás(szexpartner).


A nő megcsinálja a női feladatokat, én meg a férfifeladatokat: szerelés, meszelés, elektronika, favágás vagy bármi jöhet a ház körül. Nem kell összeköltözni, az ő házánál is megcsinálom, csak a munkanapok alatt biztosítsa nekem a rendet és élelmet, sőt, néha elmehet egy hétre is ha elege van belőlem, szóval masszírozzon meg ha fáradt vagyok, cserébe én is megteszek hasonlóakat ha kéri, segítem anyagilag, akár vásárolni megyek vele, vagy elkísérem a barátaihoz ha bulizni megy. Mint egy rendes kapcsolat, csak a nyáladzást meg kefélést hanyagoljuk.

Igen, ha például kirándulni szeretnél a hegyekbe és nincs kocsid, akkor elviszlek hétvégén a hegyekbe, pihenünk, szórakozunk, attól még lehet szórakozni hogy nem vagy szerelmes belém meg én se beléd.

Szóval kicsit több a barátságnál, de nem nyáladzás. Mondjuk ha több évig működik akkor talán lehet belemennék a szexbe is, de az rohadt kockázatos.

2011. okt. 9. 20:52
 6/19 A kérdező kommentje:
Hát azért több mint lakótárs, mert egy átlag lakótárstól nem várom el, hogy biztosítsa nekem a kiegyensúlyozott élethez szükséges dolgokat. Inkább olyan mint egy barát aki feleségfeladatokat is ellát. Még néha a szex is belefér, de csak akkor ha hosszútávon ez nem kavar bele. A szerelem viszont teljesen kizárt. Cserébe adhatok lelki támaszt de ne várjon tőlem rózsákat meg pezsgőt, különben durci hiszti meg no sex.
2011. okt. 9. 20:56
 7/19 anonim ***** válasza:
Én nem mennék bele. Ha rendes kapcsolat és abba nekem beletartozik a szex is.
2011. okt. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Tulajdonképp a házban lakik még egy régi jó barátom is, esetleg ő is benne lenne az alkuban, ha valakit nem zavar. Gyakorlatilag legénylakás, sokat dolgozunk, és nincs időnk főzőcskézni meg takarítani, de őszintén türelmem sincs ilyen dolgokhoz. Ő is eléggé nyitott és szabad lelkű, szóval nem ragaszkodunk a tipikus női meg családmintához, kompromisszumkészek vagyunk. De azért egy férfit mégsem fogok megkérni hogy masszírozzon, vagy főzzön nekem. :) Meg nem olyan társaság, mint egy kellemes női kacaj.
2011. okt. 9. 21:01
 9/19 anonim ***** válasza:

Én belementem volna amíg nem volt barátom, de most januárban megtaláltam, és nagyon boldog kapcsolatunk van. Csak előtte én már feladtam, hogy lesz valaha is pasim, hogy lehet valaki aki szeret engem és én is tudom őt. Akkoriban egy ilyen ajánlat ideálisan hangzott volna nekem, de jelenleg nem adnám a párom semmiért, mert csodálatos.

De amúgy érdekes hogy te is így állsz a szexhez, mert szerintem is lehet sok rossz hatása egy kapcsolatra, és igazából jobb ha a kapcsolat rendesen meg van alapozva, és szex nélkül is jó, és meg van a kellő, mély kötődés.

Azért sok sikert a projektedhez :) Ölelést azért engednél? Meg egymás megvigasztalása ha van vmi? Mert szerintem ez sok csajnak pluszpont lenne.

2011. okt. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
bocs a hülye válaszért de ez úgy hangzik mind VV Szandika + Sanyi "kapcsolata" :DD
2011. okt. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!