Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Belemennétek életvezet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Belemennétek életvezetési érdekkapcsolatba?

Figyelt kérdés

Ahol a férfi kiköti hogy nem biztosít szerelmet és szexet, de ezen kívül megad minden más törődést, és ezt cserébe is elvárja?

Például főzés, masszázs, takarítás, munkában való asszisztálás, cserébe pénz/fizikai munka, stb, és alkutól függő elvárások.


2011. okt. 9. 20:21
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
nem, mert nem tartom kielégítőnek és nincs rá szükségem, csicska meg nem vagyok 20
2011. okt. 9. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

Na végre valaki érti miről van szó! :)

Igen, tudod régóta szingli pasik vagyunk, a szerelmesdiből már kinőttünk, és azt is tudjuk, hogy egy igazi kapcsolat alapja a kötelesség és felelősségtudat, ami tulajdonképpen már a barátságokban is meg kellene hogy legyen. És ha túl van az első próbaidőn, akkor lehet szó szexről.

Természetesen az ölelés és a lelki törődés is benne lenne egy szintig, hiszen a férfi dolga egy biztos alapot adni a nőnek akár érzelmileg is, hiszen a nő cserébe mindig munkára készíti fel a férfit hogy 100%os teljesítményt nyújthasson, tehát kéz kezet mos. Csak ugye mondom a nyálas dolgokat nem vállalom, a romantika, szórakoztatás már kevésbé az én területem, és ne is várjon el mély érzelmeket tőlem, férfi vagyok, és nem szappanoperából csöppent nyálgép cicafiú. Én sem várom egy nőtől, hogy fát vágjon, és áramköröket tervezzen az új termékcsaládunkhoz...


A valóvilágos hasonlatot nem tudom értékelni, nincs időm tévézni, de ha majd egyszer lesz, megnézem a kapcsolatukat, mennyire hasonlít ehhez.

2011. okt. 9. 21:30
 13/19 anonim ***** válasza:

Tehát te azt szeretnéd, hogy a lány lakjon is ott?

Mert az egyik válaszodban azt írod, hogy nem szükséges, de aztán meg úgy vettem ki a szavaidból, hogy igen..

Amúgy hova valósiak vagytok?

2011. okt. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

Nem kell itt laknia, ha hajlandó minden nap ideutazni hétköznaponta. :) De azért előnyös lenne már csak neki is. Szoba van külön is, csak egy régebbi lakótárs ágya maradt benne, kicsit lomosnak használjuk, de rendbe lehet tenni. De ez nem gond, Budapestiek vagyunk, ha munkába kell menni és aránylag útba esik, akkor elvisz valamelyikünk kocsival. Nyilván aki több időt töltene nálunk, az több támogatást kapna mert kevesebbet tud dolgozni miattunk. Mondjuk otthoni munkát végezne vagy 4-6 órás állásban dolgozna, annak előnyösebb, de lehet felőlem 8 óra után is jönni, ha bírja, ezért mondtam, kompromisszumkészek vagyunk. Az is jó ha valakit még a szülei támogatnak, inkább úgy kell felfogni mint egy jó társaság, esetleg kiegészítő kereslet. De minden megegyezés szerint menne.

Még az se zavar ha van kapcsolatod és jut időd mindkettőre is, de nyilván előnyben részesül, aki kapcsolatban meg időben szabadabb.

2011. okt. 9. 21:55
 15/19 anonim ***** válasza:

Egyre jobban tetszett pedig ez az egész, kár, hogy pestiek vagytok, mert én Szegeden lakok, ide járok suliba..

20L

2011. okt. 9. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:

Fúra ötlet, én már láttam ilyet, működött.

A férfi nagyon sokat csalódott meg a nő is. Mind a ketten megnyíltak annyira hogy elmondták mit akarnak és mit nem.

Kölcsönösen tudták támogatni egymást.

Szerintem férfiként könnyebb ezt leredukálni életvezetési érdekkapcsolatra mint nőként. De ha tudod mit akarsz és tartod a határokat és nyílt őszinte és kompromisszum kész vagy szerintem sima ügy.

Nők ennél rosszabb kapcsolatba is belemennek sokszor dalolva, szóval egy egymást segítő kapcsolat ebben a világban ahol a nő pótolhatja a hiányzó "férfi erő férfi kép modellét" és cserébe érzelmi és egyéb biztonságban lehet és nyújthat működőképes lehet. De ne várj olyan nőt aki teljesen rendben van önmagával, vagy a férfiakkal, mert szerintem valamilyen leválási nehézség biztos volt van annál aki belemegy.

2012. jún. 12. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

Igen, erre gondoltunk, kicsit több mint egy bejárónő, meg egy barát, de azért nem egy olyan kapcsolat, ahol rózsaszín köd van, folyton, meg kell felelni egymásnak, olyan szorosabb férfi-nő barátság. Hiába nincs szex, azért egy nő jelenléte, kedvessége, kisugárzása nekem fontos, de az, hogy törjem magam hogy ágybavihessem, aztán úgyis megcsal, mert rájön hogy a pénzért dolgoznom kell és nincs állandóan időm/kedvem arra, amit ő akar... meg emlékezzek minden ünnepnapjára, meg rózsa, gyűrű, eljegyzés, ehhez hasonlók már nem az én világom.


Most egy darabig egy diáklány volt a bejárónőnk, de az nem volt ilyen mélyebb kapcsolat, neki inkább pénz kellett a továbbtanuláshoz, de elköltözött, és most megint ott vagyunk, ahonnan kiindultunk. Szerintem nagyon sokan nem is mernek ilyesmire gondolni, pedig ha megfigyelnék az idős párokat, náluk működik.

2012. jún. 13. 18:29
 18/19 anonim válasza:
Őszintén mit gondolsz arról a lányról aki bele megy?Fel tudsz rá nőként nézni? Magadra férfiként? Tisztelni tudod nőiességében ha bele megy? Akkor szerintem találsz megfelelőt. Megértem az érveid amúgy, csak az érzés érdekel. Ha nem nézed le és belül emberileg tisztelni tudod akkor előbb utóbb meg is találod a megfelelőt.
2012. jún. 14. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

Egy nőre sem tudok felnézni, legfeljebb ha magasabb nálam (legalább 188 centi) :)

Na viccet félretéve, nem értem miért kellene lenézni valakit azért, ha őszinte és tudja mire vágyik.

2012. jún. 17. 19:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!